Všehochuť

Seznam mnoha Poprvé..aneb jak jde život

8. září 2010 v 18:40 | Kuželka0070
Napadl mne jeden nápad.
Celý týden jsem doma a nemám co dělat, tak jsem uvažovala, až mne to trklo. Nevím, zda to někoho nenapadlo dřív a nenapsal to, to se poté omlouvám. Netušila jsem to.
Vlastně by se dalo říct, že je to podobné jednomu článku od Pavla, ovšem - kdo ví?

Rytmus prázdnin

13. července 2010 v 16:01 | Kuželka0070
Krásný červenec přeju :).
Jak tak pozoruji, počasí vychází pěkně.. Jo, sluníčko svítí. Ale stejně bych radši, kdyby se vzduch trochu ochladil a přišla pořádná bouřka. Ráno to u nás vypadalo slibně, ale nakonec z toho sešlo. Ale to byste nevěřili, jak v půl šesté byl krásně dýchatelný vzduch (neptejte se mne jak to vím, prostě jsem jen vstávala abych mohla na jeden den k internetu :D) a vypadalo to na bouřku. A teď - polojasno (spíš jen jasno) a ve vzduchu dusno, sice menší než včera, ale přeci je. Phjů, potřebuju bouřku a to hned!
Eh..
Hlásím se vám tu, že nemoc jsem přežila, i když byla neúprosná vedra. Antibiotika byla dobrána a já doufám, že můj imunitní systém aspoň do září ještě vydrží. Jestli ne, tak si o mne počtete v novinách (a uvidíte možná i v televizi, pokud mne netrumfne nějaký skandál), jak zapásím s imunitním systémem drastickými způsoby, které nejsou vhodné k zveřejňování :D.
 
 

Reklama
16. 2. 2009 - ?