Klávesnice v plamenech

Tobolka sem, tobolka tam..

28. ledna 2011 v 19:23 | Kuželka0070
Ačkoli tento článek nevznikl díky tomuto klipu, kdo chce, může si ho pustit níže.
K dnešnímu článku se celkem i hodí.
Xindl X - Chemie
...

V dnešní době existuje spousta prostředků, jak si ulevit od bolesti. Někdo nedá dopustit na staré dobré osvědčené přírodní prostředky, jiný si raději vezme něco uměle vytvořené samotným člověkem.
Nechci tady psát o tom, co je podle mě dobré nebo špatné, to až někdy jindy. Dnes si zde za cíl kladu něco úplně jiného. Chtěla bych dnes popřemýšlet o tom, jak moc často si těmito léky vypomáháme.
Ještě než začnu, chci jen říct, že do toho nepočítám ty, kteří je potřebují tak nějak pravidelně (alergici, astmatici, staří lidé..). Sama vím, že tady léky slouží dobře.
Povětšinou.

Odsuzování lidí

19. října 2010 v 8:00 | Kuželka0070
Nedávno jsem si prohlížela svůj blog a pročítala si tu. Na všechno, co tu mám napsané, si pamatuji. Tedy, skoro. Například k tomuto článku mne přivedl citát, který mám napsaný nahoře pod záhlavím.

"Nesuďte člověka dřív, než ho poznáte osobně."

Starý, dobrý, možná již trochu ohraný, ale přesto vystihující citát. Ale dodržujeme ho vůbec ještě? Vezmu si k ruce příklad, který každý zná.

Potkáme někde neznámého člověka a nepadne nám zrovna dvakrát do oka. Co jako první uděláme? Nepřemýšlíme o tom, jaký asi je. Ne. Většina z nás na něm hledá nějaké ty chyby - něco, co nám dává pocit, že jsme na tom líp, že jsme lepší, pocit nadřazenosti. Jinak bychom mohli přeci žárlit, že někdo je v něčem lepší - a to v tomhle americkém způsobu života, kdy každý soutěží s každým, přeci nejde.

Myslím jinak než dřív

16. dubna 2010 v 19:44 | K.
Když jsem si před rokem (a dva měsíce k tomu) zakládala tento blog, měla jsem s ním úplně jiné plány než teď. Naštěstí z nich chvíli po založení sešlo a začal se rodit průměrný blog.

Představovala jsem si to úplně jinak než teď.
Nevím o co mi šlo, že jsem se chtěla zařadit k těm 95% neautorským blogům. Jenže, bum, bác, plesk! Svitlo mi! Uvědomila jsem si, nač zakládat další nudný blog o SBčkách a věcech tomu podobných.. A tak jsem se rozhodla o blog autorský. Tedy, aspoň pokus o něj :-).

Můj jediný nepřítel je čas. Nikdy nemám dostatek času na něco pořádného na blogu. Vše se točí kolem školy. Nyní mám pár plánů, jak bych chtěla, aby můj blog vypadal :-). Až se najde více času, pustím se do toho :-). Doufám, že mi to vyjde, plán je to hezký. Ovšem, buďme realisté že. Čas mne nemá rád, tudíž se mu budu muset přizpůsobit bohužel já.

Chtěla bych zde také zveřejnit mou tvorbu, ať už fotografickou či básnickou (já a mé 12 metrové básnické střevo ;D).. Tak třeba.. Za nějakou tu chvíli se toho dočkáme :-).

Kuželka0070
 
 

Reklama
16. 2. 2009 - ?