Blog

Začíná druhé kolo, aneb hoďme to za hlavu

5. února 2010 v 16:59 | Kdo jiný než má ďábelská osoba?
Jestli někdo navštěvuje tento blog alespoň jednou za měsíc, jistě poznal, že už tu nejsem. Ano správně, chytrá hlava!
Poslední dobou to bylo složité, školy bylo až vysoko nad hlavu a celkově jsem nestíhala. Neříkám že se to teď nějak změnilo, ale jelikož jsem nemocná, mám čas trochu přemýšlet nad všemi věcmi okolo mne.
Dnes jsem se dozvěděla od doktorky, že nemocná budu i příští týden, jelikož můj stav se trochu zhoršil. Je to celkem fajn být doma, mít klid a volno, ale jakmile se člověk vrátí k tomu, co dělal naposledy, je to už o něco horší.

Překvapení!

22. listopadu 2009 v 0:26 | Nemocná K.
Po dlouhé odmlce a po dlouhé době jsem se opět ocitla zde, na tomto místě, na tomto blogu.. Rozhodla jsem se udělat překvapení pro moji drahou přítelkyni........ Great Mhery :)..

Již dlouho mě přemlouvala ať se sem vrátím, ať nekončím, ať to nevzdávám.. A tak mám teď jen 3 slova.. Tak jsem tady!

Upravila jsem zde pár věcí, některé úpravy na mě ještě čekají.. Nevím kdy se sem zase dostanu a dokopu, mám teď plno věcí se školou, ale důležitá věc je už za mnou. Byla jsem tu a dala jsem o tom vědět..

Nechci vám kazit radost, ale už jsem značně unavená a tak už si jdu taky lehnout :).. Tolik hodin a já tu ještě trčím a pomalu u toho už spím.. A tak..

Zavřete oči, odcházím..

Tak trochu nestíhám..

17. června 2009 v 17:57 | Kuželka0070
Asi jste si všimli, že poslední dobou tu toho moc nepřibývá. Vysvětlení je jednoduché - nestíhám. Kdo má IQ aspoň o trochu větší než tužka, pochopí proč :D. I když - vlastně proč to tu říkám :D..

Pro těch pár lidiček, kteří tu kdy zanechali komentář stačí jen říct že nestíhám :D. No nic.. Opět se půjdu věnovat té mojí "velmi oblíbené" (ironie) věci.

Však vy víte co mám na mysli, každý tam musíme/museli/budeme muset chodit ;o). No jo, "ti důležití" si vzpomněli, že je asi opravdu zapotřebí se konečně probudit a tak to taky vypadá.

Loučím se a jdu opět k mé každodenní činnosti - učit se, učit se a ponořit se do četby (konečně ty knížky měli v knihovnách! :D)..

Kuželka0070, která v tuto chvíli onu budovu nemá zrovna dvakrát v lásce :o)

Menší úpravy + omluva..

8. května 2009 v 16:35 | Kuželka0070
Zdravim lidi! Chci se omluvit, že sem tu teď nic nepřidala (i když zas tak dlouho to neni mno xD vždyť pondělí bylo před 4 dněma :D), to víte, nebyl čas. Nevím jak to bude vypadat v příštích dnech, týdnech, měsících (:D) a tak prosím mějte trpělivost ;).

Jinak jsem se dneska tak nějak nudila a udělala jsem si nový záhlaví + upravila k tomu stránku (ale jenom minimálně, takže nevím jestli si těch změn všimnete). Není to žádné mistrovské dílo, ale tak na tu chvíli mi to tu stačí :D (možná totiž vytvořím zase nový nebo se vrátím k nějakému starému :)..) No jo, nejsem žádnej mistr na designy :D..
Trvalo mi to docela dlouho než jsem to udělala a to jenom díky tomu, že mi tam teď vůbec nešly dát brushe. Nevím co s tim je a jestli to nepůjde ani příště, prostě mi to nějak nešlo. Zkoušela jsem různý způsoby, ale prostě nic. Tak jsem se na to vykašlala a udělala takový obyčejný záhlaví.. Toť tak vše k tomu co jsem vám chtěla říct.

A toť taky tak vše co jsem vám dneska chtěla říct :). Snad se tu v blízké době potkáme.

Zdraví Kuželka0070
PEACE and LOVE too
 
 

Reklama
16. 2. 2009 - ?