Sociální pracovnice. Vždy chtějí o něco více.

6. května 2011 v 21:50 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Nadpis článku nijak nesouvisí s obsahem. Padla na mne jen nějaká náhlá básnická nemoc.
Fotka speciálně věnovaná pro DA
Mám sto chutí zajít si až na ministerstvo a "maturitu" zrušit. (Ano, já vlastně ani nedělám maturitu, jen něco, čemu se říká 'Buzerování studentů již tak plně vytížených studiem'). Je to k ničemu. Kdybych to nemusela dělat, svět by se nezbořil. Ba co víc, pár lidí by dokonce i přežilo. Takhle riskují život nejen učitelé, ale všichni, kteří jsou za tohle odpovědní. Sice obdivuji učitele, že v období maturit budou opravovat ještě "maturity" naše, ale když vidím našeho matikáře.. Ztrácím naděje. Dost rychle.
Ne, klid. To se zvládne. Tramvaj/TNT to jistí.


Další fotka speciálně věnovaná pro DA
Už jen příští týden.. Posledních 7 dní. A pak je to tady. Z celého týdne jen čtvrtek volný pro zopakování si/naučení se reálií. Sice nám tvrdí, že patrně ty dny budeme psát jen testy a nebudeme mít výuku.. Ale to se mi zdá trošku divné. Dobrá, když uvěřím, že budeme mít po zbytek dne po písemkách volno.. Ve čtvrtek, kdy nic nepíšeme, nám tu výuku nasolí určitě. Místo toho, abych se učila celé plné desky s reáliemi, budu sedět jako pecka ve škole na odpoledce a poslouchat žvásty o šutrologii. Mohli by být trochu solidární a zkrátit nám vyučování jen do dvanácti, ať přeci můžeme pilně studovati, že ano :D!

Egrh, dost o škole. Nechci si připustit, že mi ubývá čas. Dělejte, jako byste nic z toho nečetli.

Právě si tu zpomaluji počítač různými instalacemi, jelikož všechny součásti počítače i všechny přístroje k němu připojené se rozhodly, že jsou zastaralé a potřebují aktualizovat.
Připomíná mi tou mou včerejší odpolední cestu MHD. Cesta, která obvykle trvá do 10 minut mi zabrala víc jak 20 minut. Z toho celých přibližně deset minut jsem jela z jedné na druhou zastávku, kde i pěšky jsem během tří minut. Ostatně, celý včerejší den byl nějaký převrácený..

Pokud to chcete vědět, nic se neděje. Celkem.
Dnes bylo u nás poslední zvonění, kde jsem se málem zmrzačila o všechny skříně a skříňky, které ve škole máme. Já prostě neumím chodit rovně. (Ne, ten panák Džeka Londna, alias nějaká voda s kari, či co to bylo, s tím nemá nic společného. Tohle se mi děje každý den.)
Odpoledne jsem si zajela koupit tašku a fix na textil, jelikož hodlám pustit uzdu mému tvůrčímu umění (ovšem to bych napřed nějaké musela mít). Tudíž až uvidíte retarda s pomalovanou taškou a tričkem, co bude připomínat malůvky batolat, poznáte mne celkem snadno..

Ha! To by mohlo být pro dnešek celkem vše. Svůj kredit jsem si již vybrala, teď už jen přidám poslední dvě fotografie z mnoha které mám a odeberu se dokoukat rozkoukané video.
"Tů tututututututu tůů..Tů tututututututu tůů.. ÁÁÁ, a a a a a a a ááá.."
Během jednoho nedávného krásného dne jsem zastihla svého starého známého, mouchu Bořka.
(Nebo snad mušáka Bořka? :D)
Byl na mne hodný a hezky mi pózoval. No řekněte, není to fešák?

Póza alias Spiderman.

Dobrou noc, děti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 6. května 2011 v 23:35 | Reagovat

Tebe už jsem dlouho neviděl, pěkná masařka a tobě taky dobrou noc. :-)

2 Nobody Nobody | Web | 9. května 2011 v 19:17 | Reagovat

Hele, ty devijantárte, a mně žádnou fotku nevěnuješ? :D Třeba ta sedmikráska je vyloženě úžasná a právě jsem se do ní zamilovala!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?