Květen 2011

Sociální pracovnice. Vždy chtějí o něco více.

6. května 2011 v 21:50 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Nadpis článku nijak nesouvisí s obsahem. Padla na mne jen nějaká náhlá básnická nemoc.
Fotka speciálně věnovaná pro DA
Mám sto chutí zajít si až na ministerstvo a "maturitu" zrušit. (Ano, já vlastně ani nedělám maturitu, jen něco, čemu se říká 'Buzerování studentů již tak plně vytížených studiem'). Je to k ničemu. Kdybych to nemusela dělat, svět by se nezbořil. Ba co víc, pár lidí by dokonce i přežilo. Takhle riskují život nejen učitelé, ale všichni, kteří jsou za tohle odpovědní. Sice obdivuji učitele, že v období maturit budou opravovat ještě "maturity" naše, ale když vidím našeho matikáře.. Ztrácím naděje. Dost rychle.
Ne, klid. To se zvládne. Tramvaj/TNT to jistí.

Kašli na to.

3. května 2011 v 17:26 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Jedna jediná věta. A přece toho tolik vystihla.

Jak jste si asi povšimli, já píšu článek. Po dlouhé době. Nemá cenu sem psát co jak bylo. To co bylo, bylo. Já na tom nic nezměním. Můžete mne obviňovat z čehokoli, nemám v sobě žádné nutkání se omlouvat.
Ačkoli tuto větu mé okolí nemá rádo, musím ji použít. Nemám čas. A teď to myslím vážně.
Už jen 12 dní, 14 hodin, 33 minut a 35 sekund (a každou sekundou to ubývá).
Musím si na každý den naplánovat jedno téma z angličtiny, dohádat si matiku a otipovat češtinu. Vážně musím. Jinak to nepůjde..

Ačkoli se nemám vůbec čeho bát, já se bojím. Sakra, co budu dělat za pár let? Jak jako že se nemám čeho bát? Co třeba ta témata, která vidím poprvé v životě? To je v pořádku?
Ok, doufám a věřím vám.
"Ne, to tam určitě nebude!"
Sakra, víte kolikrát jsem tuhle větu už slyšela? A najednou BUM! Autobus, tsunami, tramvaj, schody, test, hlava na lavici, sněhová závěj, ztracený Retard, stěhování, škola..

Raději nic.. Už ani nevím, co jsem chtěla napsat. Mám spoustu fotek, ale není čas je přehrát do počítače. Spoustu nápadů, ale není čas je zrealizovat.
Je toho spousta.. A přitom tak málo.
Tlačí mne čas. Jdu si sebrat své čtyři hrušky a odcházím.. Chemie, šutrologie, politoserepetičky pro Terminátora. Angličtina.. Ne, nechci do té zimy! Nechci jezdit výtahem, každý den se s někým zasekne, já mu nevěřím. Chce mne sežrat. Zaživa!
Astalavista, bejby.
16. 2. 2009 - ?