Únor 2011

Je toho tolik, že je toho vlastně málo

28. února 2011 v 23:35 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Za tu předlouhou dobu, co jsem byla zaneprázdněná vším možným, jen ne blogem, se toho spoustu událo. Blog slavil sám a skromně v zapomnění své dva roky, zatímco já jsem si patrně užívala s učením. Byla jsem hloupá, že jsem si s ním vůbec něco začala. Odkoplo mne. Řeklo mi, že jsem moc pitomá a ty matematické problémy nikdy nebudu schopná vyřešit. Tak jsem to vzdala. Díky, již nechci.
Tyto věty právě smolím pro mne ve zcela novém prostředí. Líbí se mi, jak předělali levý box - rozdělen na roky a ten dále rozdělen na měsíce. Ostatně. I já jsem v novém prostředí.
Byla jsem přihlášena někam, kam vůbec nepatřím. Teď se divím, co tam vlastně dělám. Utěšuji se útěchou, že to nebude tak strašné a něco vymyslím. Bohužel. Je to špatné. Chci pryč!
Ve škole se děje pořád něco, popsání toho by trvalo hodiny, dny, měsíce.
Mé školní i mimoškolní aktivity mi zabírají tolik času, že nemám čas vůbec nic číst. Doma mám rozečteno spoustu knížek a nemám sílu je dočíst. Kdyby nebyly z knihovny, ulevím si. Bohužel, jsou. Sakra!
Půlku dne zabere učení, druhou půlku další učení a mimoškolní věci. Je to k ničemu, nemám na nic ani na nikoho čas. Víkendy jsou pasé, to doháním spánkový deficit. Jak to má chudák retard jako já zvládat?
Kdo zná nějaký recept, nechť se o něj podělí, budu mu vděčná :).

Tímto jsem Vám chtěla dát vědět, že ještě existuji. Chtěla jsem toho říct mnohem víc, ale je už pozdě večer a já zítra ráno vstávám do školy. Toť se s Vámi rozloučím, ještě zkusím přidat nějakou fotku, aby to tu nebylo tak smutné. Pokusím se o sobě dát vědět častěji a napsat i něco víc smysluplnějšího, slibuji. Ovšem. Kdo ví?
Fotka převzaná z mého archivu, speciálně věnovaná pro DA.
K.

Písmenka a grafy, hejbejte se!

9. února 2011 v 22:19 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Upozornění*:
Článek vznikl jako reakce na učivo již udělané, právě probírané nebo teprve v budoucnu učené.
Iks na entou
Též teď vzpomínáte na ty staré časy ve školce, kdy jste jako malí caparti hráli "Škatulata, hejbejte se!" nebo "Rybičky, rybičky, rybáři jedou!"?
To bývaly časy! Kde je jim jenom konec? Já vám to řeknu kde..
V minulosti, v dávné minulosti.
Teď jsme už přeci velcí a jako velcí bychom se i měli chovat. To mimo jiné znamená, že když se nám něco nelíbí, měli bychom si to víceméně nechat většinou jen pro sebe. Koho zajímá váš názor ohledně ceny zájezdu N, pakliže na M dní tam pojede Z lidí. Vy jakožto správně velcí neodmlouváte a poslušně to vypočítáte! No a co, když cena vyjde v písmenku. O to tady přeci jde, copak to ještě nechápeš? Bože můj, v tom případě jsi ale trouba!
(Doufám, že v sobě aspoň něco pečeš, třebas nějakou dobrou bábovku!)
16. 2. 2009 - ?