Leden 2011

Tobolka sem, tobolka tam..

28. ledna 2011 v 19:23 | Kuželka0070 |  Klávesnice v plamenech
Ačkoli tento článek nevznikl díky tomuto klipu, kdo chce, může si ho pustit níže.
K dnešnímu článku se celkem i hodí.
Xindl X - Chemie
...

V dnešní době existuje spousta prostředků, jak si ulevit od bolesti. Někdo nedá dopustit na staré dobré osvědčené přírodní prostředky, jiný si raději vezme něco uměle vytvořené samotným člověkem.
Nechci tady psát o tom, co je podle mě dobré nebo špatné, to až někdy jindy. Dnes si zde za cíl kladu něco úplně jiného. Chtěla bych dnes popřemýšlet o tom, jak moc často si těmito léky vypomáháme.
Ještě než začnu, chci jen říct, že do toho nepočítám ty, kteří je potřebují tak nějak pravidelně (alergici, astmatici, staří lidé..). Sama vím, že tady léky slouží dobře.
Povětšinou.

21.1. - Není ti to trochu trapné?

22. ledna 2011 v 22:22 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Nechť radujme se za první lednový článek..
Čmelák
Na přání i nepřání mnohých, přiletěla jsem zpátky za Vámi. Jak zde bylo patrně k povšimnutí, nastalo zde menší zimní kóma. Nebudu zde zbytečně plýtvat řádky na vysvětlení, proč tomu tak bylo, jelikož pokud jste někdy byli školou povinní, což jste pravděpodobně byli, pochopíte to. Přidejte k tomu ještě lenost a vyčerpanost ze školy a vznikne vám výbušná sloučenina. HA!
Takže. Raději přeskočím k nějakým těm novým věcem z mého průměrně nadprůměrného superhrdinského života.

Všimli jste si, že čím déle blog mám, tím méně článků píšu?
A též jste si všimli, že na seznamu už nenajdete co neznáte, ale co hledáte? Já nic nehledám, leda klíče a mobil. Škoda, že s tím mi seznam nepomůže..
16. 2. 2009 - ?