Listopad 2010

Brr nebo grr?

28. listopadu 2010 v 19:07 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Vzbudila se a vedle postele našla bílou obálku. Sluníčko venku se na ní krásně usmívalo, ona mu úsměv oplatila. Po chvíli s neobvyklou nedočkavostí obálku otevřela.
Co v ní může být? To je pro mne? Od koho to asi je?
Uvnitř na ní čekalo nějaké psaní. Pomalu ho sevřela a četla..

"Má drahá, milovaná,
mám pro Tebe překvapení. Stačí se podívat z okna na ulici a tam ho spatříš.
Doufám, že se Ti bude líbit.
Tvůj drahý, milovaný."

Vstala tedy z její princeznovské postele, nazula si své bačkůrky a pomalu si to šupitala k jejímu navýsost překrásnému oknu s ještě překrásnějšími závěsy.
Co na tom, že od okna táhne jako když stojíte naproti řadě větráků.. Naproti armádě větráků!
Odhrnula tedy pomalu závěsy a ještě před spatřením jejího překvapení jí v hlavě běželo nespočet myšlenek.
Překvapení? Pro mne? Za co? Od koho? Kdo je ten můj drahý a milovaný? Já mám tajného ctitele? Co to asi bude? Něco drahého? Nebo něco od srdce?
Když konečně odhrnula závěs, viděla to. Ano.
A v tu chvíli dostala infarkt.
Za všechno může on, jedině ON!
Tvůj drahý, milovaný.
Pan Sníh

12.11. - Dýchejme dýcháň*!

12. listopadu 2010 v 22:40 | Kuželka0070 |  Stalo se..
I'm sick.. Again.

*2Nebaví mne to. Ikdyž jsem své tělo zdravonosiči zásobila podle mne dostatečně, nestačilo to. Právě koukám na čumbednu a potřebovala bych bavlnolap. Nebo vedrolap, to je jedno.

Včera ráno jsem byla u doktorky, kde jsem slyšela přesně to, co jsem už poznala v úterý večer.. Jsem nemocná.. (Ale ani to mi nezabránilo a ještě ve středu jsem se do té školy doplížila. Bylo docela zajímavé být zkoušená z politoserepetiček, když ani nemůžete pořádně mluvit. Chvílemi mi bylo tak blbě, že jsem každou chvíli slyšela návrh na doprovození domů. Nechtěla jsem, zůstala jsem, přežila jsem. Takové štěstí už jsem ale včera neměla..)
A tak jsem teď doma a celý den ležím v posteli, popíjím čaj a navrch do sebe házím nějaké ty kapky/pastilky na zlepšení mého stavu.

5.11. - Just smile..:]

5. listopadu 2010 v 22:35 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Márnice
Obrázek se sem možná nehodí, ale já si na něj vzpomněla..

Nevím čím to, ale poslední dva dny mám výbornou náladu. A když říkám/píšu/mlátím_vám_to_hlavy že výbornou, tak je opravdu výborná! A vy ji od teď budete mít taky! HA!
Když to vezmu z reálu, je to asi proto, že už je konečně pátek a nic jsme nepsali. Třikrát co? Sláva!
...
V úterý se nic nedělo. Myslím. Politoserepetičky jsme nakonec nepsali, test se k nám dostal až ve středu. Výsledky znát..nechci. Stejně se mi teď všechno propadá pod rukama, ať se to snažím vylepšit či spravit jak chci. A opravář nikde.

1.11. - Příští hodinu test. Ze všeho..

1. listopadu 2010 v 19:15 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Tak na tuhle větu začnu mít brzy asi alergii. Slyším ji pořád, každý den, pokaždé. A už mne kapánek dohání k lehkému šílenství. Ovšem, komu dnes už nehrabe..? Takže.
No stress.
Oni si snad myslí, že jsme lidské nekonečné flash disky, či co? Že se to do nás vše vejde? Jen tak? Ze dne na den?
...
Dnešní den se nic moc nedělo. Ráno nás probudil tělocvik od sedmi, kdy jsme hráli (a ještě dlouho hrát budeme) volejbal. Heh, já a volejbal. Ruce mi sice ještě zůstaly, ale pochybuji že mi při tomto tempu vydrží věčně. Mé ruce nejsou diamanty a já nejsem James Bond.
Slovník
16. 2. 2009 - ?