Říjen 2010

Jeseníky

27. října 2010 v 7:00 | Kuželka0070 |  Stalo se..

"Krátký rádoby fotoreport*"

Jak už asi někteří vědí, nějakou dobu jsem tu nebyla. Ano, správně, pochopili jste. Byla jsem v Jeseníkách :). Celá akce trvala sice jen čtyři dny, ale já jsem za ně nesmírně ráda. Tolik zážitků a věcí, kolik jsme zažili tam, nezažiju za celý školní týden (a že toho zažiju :D). Mám na to spoustu fotek a vzpomínek, ale jelikož jsem hamoun hamounská, fotky jsem dám jen nějaké. Přeci jen, dávat sem přes 400 fotek a víc, by bylo trošku náročné. A na to jsem moc líná :P.
Ale dost omáčky okolo, vrhneme se na malé knedlíky*2!

Odsuzování lidí

19. října 2010 v 8:00 | Kuželka0070 |  Klávesnice v plamenech
Nedávno jsem si prohlížela svůj blog a pročítala si tu. Na všechno, co tu mám napsané, si pamatuji. Tedy, skoro. Například k tomuto článku mne přivedl citát, který mám napsaný nahoře pod záhlavím.

"Nesuďte člověka dřív, než ho poznáte osobně."

Starý, dobrý, možná již trochu ohraný, ale přesto vystihující citát. Ale dodržujeme ho vůbec ještě? Vezmu si k ruce příklad, který každý zná.

Potkáme někde neznámého člověka a nepadne nám zrovna dvakrát do oka. Co jako první uděláme? Nepřemýšlíme o tom, jaký asi je. Ne. Většina z nás na něm hledá nějaké ty chyby - něco, co nám dává pocit, že jsme na tom líp, že jsme lepší, pocit nadřazenosti. Jinak bychom mohli přeci žárlit, že někdo je v něčem lepší - a to v tomhle americkém způsobu života, kdy každý soutěží s každým, přeci nejde.

14. - 15.10. - And you say "Aah!"

15. října 2010 v 19:25 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Holá, pátek volá! A teď všichni povinně - třikrát hurá!
Obloha
Chce to léto, chce to léto, chce to léto! I když jen z mobilu..

Nějak nemůžu uvěřit, že už je pátek. Být celý týden naprosto mimo časoprostor se totiž nevyplácí, na to si dejte pořádného majzla! Pak vás totiž zklame zjištění, že váš vytoužený den stále ještě nenastal a vy se ještě několikrát musíte plahočit někam, kam už raději nechcete.. Ani páchnout. Ještěže já jsem to zjistila teprve včera - a tak mi ještě jedno plahočení neuškodilo. Ba naopak, možná i prospělo.

Včera byl den jako každý jiný. Takový.. Školní.
Ráno jsme měli místo angličtiny anglické divadlo, to asi abychom se řádně probudili. Ono když se na vás po ránu mluví jen anglicky a vy víte, že česky vám neodpoví, probudí vás to. Tedy aspoň většinu z nás.
Celá ta divadelní skupina se skládala ze tří členů - Denis, Silky a Davida. Z těch samých angličanů, jako minulý rok. Ovšem když porovnám rok minulý a včerejšek, vypadne mi jasný výsledek. Včerejšek se vydařil :).

6.10. - Ich bin müde.. What?

6. října 2010 v 17:43 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Upozornění: Následující článek je psán v mírném pocitu zoufalství a slouží pouze jako výlevka pro city. Nepřemýšlejte nad významem, zasvěcení ho dávno znají.
Error
Někde se stal očividně pěkně velký ERROR. Obrovitánská chyba. V Matrixu..
Můj život vypadá jako domeček z karet. Vytahuju kartu a najednou zafouká ta mrcha - ten vítr. Vše je dole. Xirtam.
Ve škole na mne dolehla tvůrčí krize. Ne, že bych nevěděla, co o hodinách dělat. Horší je, že nevím co dělat při testech. A při zkoušení. Učím se klidně i pět hodin (viz včerejší chemie) a následně do toho všeho koukám jak na zjevení.
Vyvoraná myš. Býk na nová vrata.
Ovšem ne vše jde tak strašně. Některé věci mi vycházejí až moc dobře. A já za ně děkuji tomu nahoře.

Jo, on už je říjen?

1. října 2010 v 22:26 | Kuželka0070 |  Stalo se..
 Nesnáším víkend! Nesnáším víkend! Nesnáším víkend! Nesnáším víkend! Nesnáším víkend! Nesnáším víkend! Nesnáším víkend! Nesnáším víkend! Nesnáším víkend! Nesnáším víkend!

Teprve první školní měsíc je za mnou a já už mám pocit, že jsem jich absolvovala nejméně deset. Hrůza!
Všechny písemky, které jsem psala minulý týden jsem po..po..pokazila. A to doslova. Radši se tu nebudu svěřovat, jak jsem dopadla, nejsem na to hrdá. Možná jen na němčinu.
Všechny písemky, které jsem psala tento týden jsem po..po..pokazila už jen napůl. Snad.
Všechny písemky, které budu psát příští týden po..po..musím se je naučit. A kdy si myslíte že jindy, než o víkendu?

Nechci se je učit! Fyziku, matiku, němčinu, bižuli (lépe řečeno šutrologii, promiň Pavle :D), občanku, děják a chemii? Jsem snad Děd Vševěd? Pfjů, chci se vidět, jak to zvládnu.. Hm, schovám se pod peřinu a vylezu až v pátek večer. Toť můj ďábelský plán! Muhehé!
16. 2. 2009 - ?