Září 2010

Podzim? Kde? Já ho nevidím!

27. září 2010 v 21:45 | Kuželka0070 |  Fotím
Já nevím, co všichni s tím podzimem mají. Ať se snažím jak chci, nikde ho nevidím..
Vůbec nemrznu na kost.
Vůbec, kdykoli jsem venku, nemoknu.
Vůbec si nestěžuji na studený vítr, který mi vmetává do obličeje listí.

Nedivím se, že nic nevidím. Léto na mé tělo i mozek působilo moc krátkou dobu - a to už má zase nastoupit zase zima, chlad a vítr?! Právě jsem psala kamarádce, že si nedovedu představit zimu ve třiceti stupních. Hm, právě se o to tajně a marně pokouším.

Na Vánoce odjedu na Havaj a nevrátím se dřív jak v létě, to vám teda daruju!
Třeba přijde i Santa v plavkách - Ježíšek tam asi netrefí.. :D

Ale dneska tu nejsem od toho, abych tady psala nějaké mé plány. Dnes vás jdu podplatit fotkami. Ovšem napřed vás seznámím s jejich vznikem..

20.9. - Galvani, těší mě

20. září 2010 v 17:15 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Připadám si jak ta housenka. Na roztrhání. Nevím, kam dřív skočit, jít, letět nebo se plazit.
Minulý týden (konkrétně v pondělí, kdyby to někoho zajímalo) jsem oficiálně ukončila svou angínu, abych opět ve čtvrtek skončila v posteli s chřipkou. Ve čtvrtek jsem měla jít po celém týdnu do školy. A přece jsem šla. Chřipku jsem z části vyležela o víkendu, abych dnes mohla vesele si skočit do školy. Nultý tělocvik nám odpadl, tudíž začínat od devíti informatikou mi nakrásno vyhovovalo.
Housenka
Dnešek bych nejraději celý prospala a nedělala nic, co jsem dnes dělat musela. Psali jsme test z angličtiny.. Nemůžu psát test, když teoreticky začínám svůj druhý týden školy (prakticky je čtvrtý, jen já jsme dva týdny proležela doma)..!

13.9. - Já s tím (ne)začala

13. září 2010 v 18:50 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Hm, pondělí. Začátek nového týdne, nejhorší den ve školním týdnu.. Ještěže se mi vyhnul - alespoň z části.. Tak jo, začnu.
Ráno jsem byla přinucená vstát v osm, abych ve třičtvrtě na devět mohla odevzdat sešity. V pohodě.
Vstala jsem, vyrazila jsem. Zvoní mi telefon. Hrabu a nemůžu ho vyhrabat. Když se mi to konečně podaří, mně retardovi vyklouzne z ruky. Spadl pod auto. V klidu - pod zaparkované a stojící auto. Doluji ho. Mám ho. Držím ho. Nedržím ho. Padá mi opět. A opět pod auto..
Takže když jsem ho konečně pevně měla, už dávno nezvonil. V pohodě.
Přišla jsem na smluvené místo, načež jsem zjistila, že místo odevzdání je najednou jiné.. V pohodě.
Kostky
Dál jsem svou osobu musela dokopat do drogerie nakoupit nějaké sešity, jelikož jsem o víkendu s hrůzou zjistila, že mé naivní domněnky byly opravdu naivní. Tak drahé sešity a stejně mi dlouho nevydrží.. Čím to asi bude..?
Odpoledne mne čekala návštěva doktorky, která mi oznámila, že ve čtvrtek mohu plně nastoupit do ústavu. Fajn, další dopisování na obzoru.
:)
Momentálně sháním knížky na doporučenou četbu. Před pár minutami jsem opět s vyděšeným výrazem objevila, že žádné z jmenovaných nevlastníme v domácím prostředí. Toť zítra vzhůru do knihovny! Nechť se knížky otřásají strachy, jelikož je tam budu prohrabávat s velkým úsilím, možná dojde i na násilí.

Chtěla jsem k článku přidat nějakou letní, veselou, kytičkovskou fotku, bohužel jsem nenašla v mém archivu žádnou, která by sem pasovala. Tak snad příště, budu muset fotit víc kytiček :).

Tak a tohle je konec, nepřátelé.. Muhehé, má ďábelská osoba se jde odebrat dosledovat svou denní dávku seriálu/ů..
Kdyby mne někdo hledal, nejsem tady.
Všem nemocným zdar! Nazdar
K.
Mimochodem, napadá někoho, co jsem myslela nadpisem?

Seznam mnoha Poprvé..aneb jak jde život

8. září 2010 v 18:40 | Kuželka0070 |  Všehochuť
Napadl mne jeden nápad.
Celý týden jsem doma a nemám co dělat, tak jsem uvažovala, až mne to trklo. Nevím, zda to někoho nenapadlo dřív a nenapsal to, to se poté omlouvám. Netušila jsem to.
Vlastně by se dalo říct, že je to podobné jednomu článku od Pavla, ovšem - kdo ví?


Za všechno může škola!

5. září 2010 v 22:09 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Tradá, je to tu zase! Za všechno může škola! Všimli jste si, jak jsem o prázdninách i přes všechny výkyvy počasí byla zdravá (červenec se nepočítá, to jsem chytla ještě ve škole)? Tak teď se vracím ke starým kolejím.. Pouhé tři dny a už ležím.. Neptejte se mne jak to dělám, já sama to nevím. Zkuste se obrátit na mého mluvčího, mou chabou imunitu ;D.
Po dešti
Dostal se už ke mně i názor, že to má co společného i s mou alergií, jelikož minulý rok tomu bylo přesně stejně. Jestli je to pravda, na přelomu března a dubna ulehnu na čtrnáct dní s antibiotikama a nebudu vědět jaké prášky brát dřív..
Prodám imunitu, zn. značně ojetou.

Bouřka u vody (foto)

2. září 2010 v 17:45 | Kuželka0070 |  Fotím
Tak dobrá, myslím, že k Tématu týdne se to i hodí..
Omluvte prosím kvalitu fotek, je to focené v noci, v dešti a v zimě - a navíc na to ani nemám přizpůsobený foťák, tudíž je to foceno obyčejně - normálně. Chudák můj Mickey.. :D

Bourka
Bourka(1)
Bourka(2)
Tady zrovna dozníval blesk
Bourka(3)
Bourka(4)
A na tuhle fotku jsem pyšná ze všech nejvíce, jelikož jsem zcela náhodou stihla vyfotit
Blesk

Tyto fotografie byly pořízeny 15.srpna - ano během bouřky, kde padaly kroupy velikosti tenisových míčků. Celkem jsem měla možnost zažít ji dvakrát - na stejném místě o pohou hodinu později..
Silnější, ošklivější a krutější..

Osobně vůči bouřkám nic nemám, mám je celkem ráda, krásně je po nich čistý vzuch. Ovšem když jste během nich 'na vodě', názor měníte.. To by člověk nevěřil, jak silný vítr u vody může být :).

Konec.
16. 2. 2009 - ?