Srpen 2010

Vzpomínky jako živé

31. srpna 2010 v 16:40 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Hola, hoja..! Tož jsem se vám vrátila. Bohužel, bohudík. Překvapení? Ha, nemusíte to hrát - to se dalo čekat.
Zítra je 1.září (odkdy se koukám na kalendář?) a já jsem stále děcko školou povinné. Když nad tím tak přemýšlím, nevadí mi, že půjdu do školy. Ne proto, že chci vidět spolužáky. Ty můžu vidět stejně, však ono by to nějak šlo. Ale proč mi to nevadí? Hm, zapřemýšlím a řeknu vám to.

Ano, nechci opět celých deset měsíců dřepět ve škole a poslouchat nudné výklady něčeho, z čehož v životě využiji jen sotva polovinu.
Ano, nechci psát ty příšerné testy, které se jako na potvoru nakupí na sebe v měsíci prosinec a červen (sakra, proč ti učitelé to ještě nepochopili?!).
Ano, ani nechci být zkoušená z něčeho, u čeho jsem hrála se spolusedící piškvorky (zákon schválnosti) :D.
Takhle bych mohla pokračovat.. Ovšem nezlobte se na mne, ale až skončím školu, nechci celý svůj zbytek života chodit do práce! Při tomhle tempu totiž bude moje generace pracovat pomalu do sta let.. Brr, hrozná představa!
Sečteno podtrženo, milujme školu. Ha, kdyby to bylo jen tak jednoduché..

6.8. - Létající mop

7. srpna 2010 v 8:00 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Hezkou skoro sobotu přeju (než dopíšu článek, sobota už zajisté dávno bude). Tak jsem ještě tady. Bohužel, bohudík. Já vím jak jsem se v minulém článku dušovala, že v pátek se pakuju a padám odsud pryč. Ha, ale znáte to a znáte mě. Zase mi to nevyšlo. Škoda pro mě, pro vás (ano, jelikož tu stále oxiduji a hrozí vysoké nebezpečí všemu kolem mne) a štěstí pro.. asi nikoho.

Barevný tulipán
Můj plán vypadnout odsud vyjde možná v neděli. Možná taky ne. Záleží na počasí. A pokud to počasí nedovolí, dovoluji si ho upozornit, že již chystám stížnost a osobní návštěvu z pěstí do mraků! Ne, tohle není výhružka.. Tohle je jen milý pozdrav :D.

Píšu tento článek už skoro hodinu, ačkoli vy to čtete (možná) jen pár minut. Asi bych neměla dělat tolik věcí najednou. Tak teď už skoro dvě hodiny :D. Vážně už se musím věnovat článku. Od příštího odstavce začnu, čestný kakaový.

A abych začala hned, začnu nový odstavec. Nevím čím mám začít, jelikož to mám teď v hlavě přeházené. Tudíž se nelekejte, až budu zase mlít páté přes deváté. Je to moje specialita..
Včera jsem konečně donutila svou osobu zajít si za kadeřníkem a nechat si ošmikat vlasy. Už to opravdu potřebovaly, hlavně když jsem naposledy usedla do kadeřnického křesla někdy před rokem. Má hlava se rozloučila s pořádným kusem vlasů a teď si pěkně vesele píská. Já se jí nedivím, ani já jsem se nechtěla každé ráno skalpovat při vstávání z postele :D.

A dnes? Jsem vlastně nic nedělala. Ničila jsem vše okole sebe. Jako obvykle. Když jsem vyklepávala mop, rozkládací část mi ulítla. Do zablácených kytek. A jak krásně letěla. Takový let může závidět kdejaké letadlo :D. Dále se potvrdilo, že jsem prostě retard a retardem zůstanu.
E L - D Ý nemusíš smutnit, nejsi jediná, které čisté oblečení nevydrží dlouho. Jakmile mám v ruce marmeládu, jsem vůči okolí velice nebezpečná. Asi si na to nechám vystavit i ceduli.

Co se týče prázdnin, odmítám si připustit jejich pomalu se blížící konec. Odmítám, odmítám a ještě jednou - odmítám. Prvního září neplánuji nic světového. Jen zajdu stávkovat před ministerstvo školství v kožichu (upozorňuji, že kožich nebude z žádného zvířete!) a zimní čepicí (publicita musí být) a s obrovitánskou protestující cedulí. Kdo chce, může se ke mně přidat.. Budeme cestou k ministerstvu bloudit spolu a aspoň se nás ztratí víc.

Mimochodem na obrázku vidíte tulipán, jež nám rostl na zahradě. Příroda si vážně umí hrát :). Připomíná mi to to dvoubarevné jablko, o kterém se kdysi psalo. Škoda jen, že se tulipán nedá jíst.. Hned bych ho snědla.

A to bude asi vše. Vše co jsem chtěla jsem buď řekla anebo zapomněla (pravděpodobnější je ta druhá možnost). Pokud si na něco vzpomenu, dopíšu to.
Jelikož už je moc pozdě a já už jsem hodně unavená, článek vám přednastavím a odeberu se do říše snů.

Článek nakonec vyšel přibližně na tři hodiny, plus opětovné dopisování části jež se mi smazala vinou automatického odhlášení :D. Vážně bych měla dělat věci postupně..
Mám chuť si číst..knížku.

Dobrou noc/Dobré ráno přeje
Kuželka

Aktualizace 8.8.: Zítra si balím své kufry a konečně odjíždím.. Tímto se loučím. Aloha ;D

Pod povrchem

2. srpna 2010 v 20:23 | Kuželka0070 |  Stalo se..
A vezmeme to z gruntu..
Už asi týden se hodlám napsat článek, ale nejsem s to se k tomu dokopat. Ačkoli je to neuvěřitelné, to nicnedělání je opravdu namáhající. Věřte mi, vím o čem mluvím.
Duha
Ve čtvrtek si sbalím své kufry a v pátek ráno si pojedu válet šunky ven z města, daleko od civilizace a kilometry daleko od všeho moderního.. Pápá televize, noutbůku, internete.. Dlouho mne neuvidíte a ani mne nedostihnete, já vám totiž uteču :P. A vrátím se vám.. No, to si ještě rozmyslím kdy.
Ha, já se tak těším!
16. 2. 2009 - ?