2., vlastně už 3.7. - Když plány nevyjdou tak, jak vy plánujete

3. července 2010 v 1:00 | K. s plánem C |  Stalo se..
(aneb dlouhý nadpis pro článek, jež se psal celkem dlouho kvůli noční havěti co mi nalítala do pokoje a ztrpčuje mi tím život)

Informační tabulka s jízdními řády blogu viz níže

Tak.. Právě před chvílí odbily kostelní zvony půlnoc a já si vzala svou pravidelnou dávku léků. Pokud někoho zajímá můj zdravotní stav a ještě ho neví, dostala jsem antibiotika.

Takže celý, krásný, přenádherný, teplotně teplý červenec strávím jak jinak než léčením své osoby a mé imunity, kterou v tuto chvíli výslovně nenávidím!

Asi si říkáte, že když už budu doma, tak budu na blogu. Ano, též jsem si to říkala. Ale omyl. Vše se musí tak složitě komplikovat, protože jinak by to nešlo. Je to tak složitě zamotané, že jediné co z toho chápu, je výsledek.
= Odjedu se léčit pryč z mého domova, zřejmě na tři týdny (každý mi tvrdí že tak dlouho ne, ale nejlépe by bylo kdybych tam byla až do 31. srpna), mimo dosah sítě wi-fi..
Celé tři týdny bez internetu, bez blogu, beze všeho. Ano, já jsem zvyklá být bez jakékoli elektroniky celé dva měsíce prázdnin, ale to pouze na jediném místě. U vody, místo určení Slapy.
Je tam jeden zapadákov, který znají jen mne osobně nejbližší, kde není elektřina, teplá voda, ani tekoucí záchod. Správné dobrodružství k otestování vašich schopností, zda nejste moc závislí na dnešní době ;-)! Tam to mám ráda, tam ráda jezdím, tam si nejvíc odpočinu.. Ale měsíc červenec se musel zkomplikovat a tak pápá prázdniny. Možná se tam podívám v srpnu, ovšem nedělám si naděje, že i srpen by měl vypadat meteorologicky tak hezky, jako červenec.


No co, to je jedno. Když nevyšel plán A, ani plán B, plánuji alespoň plán C. Tajný plán C. Kdo ví, třeba nakonec prázdniny nějaké budou a plán C ani nebude potřeba :). Víte co? Já to nechám osudu, ono se to nějak vyvrbí ;)! Už se tím nebudu dál zaobírat, kdyby něco, plán C je dokonalý, úžasný, skvělý :D!
:)
Dnes, vlastně už včera, jsme si koupili v nejmenovaném obchodě za nejmenované super ceny tiskárnu, kopírku a skener v jednom :). Je báječná, už jsme jí zkoušeli, zdarma jsme dostali fotopapír (či jak se tomu vlastně říká) a světe div se, ono to tak krásně tiskne! Jsem z toho úplně na větvi, jelikož naše minulá tiskárna byla obyčejná černobílá s tak nekvalitním tiskem, že byla vlastně jen pro ozdobu a sloužila jako chytač prachu. Také byla o hodně menší, překvapivě..
Retard objevuje krásy tiskáren :D.

Fotky (kromě již zveřejněných) jsem stále ještě nikam nenahrála, pořád se k tomu nemám. A jak je poznat z vyššího textu, nevím, jak tu teď budu. Prostě prázdniny jsou tady a je jedno zda jsem někde na Islandu nebo prostě jen bez sítě. Budu se snažit někdy se ozvat, to každopádně stoprocentně ;). Takže komentáře klidně pište, odpovím na ně při nejbližší příležitosti. A pokud to ukrutně spěchá, eh, tak bohužel.
Tůdle nůdle špagety :P

A to už by mohlo být snad vše, už se raději odeberu..
Příjemný zbytek noci přeje
Kuželka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 E L - D Ý E L - D Ý | Web | 7. července 2010 v 6:29 | Reagovat

Tohle se mi stát o prázdninách, tak zavrhnu svět a už s ním nepromluvím. A ještě víc přestanu věřit v Boha. Snad se brzy vyléčíš a srpen bude ještě hezčí.
Taky si chci pořídit tu věc, která tiskne obrázky! S kopírkou! A skenerem! Ale asi mám pech... :D Tak jí užívej a věř, že existuje aspoň jeden další retard, který ti ji závidí. Jsi ráda? :D

2 Great Mhery Great Mhery | Web | 9. července 2010 v 16:33 | Reagovat

Jestli pojedeš na Slapy, tak věř, že už přesně vím kde to je a mám mapu :D
Hele, moje plány nic moc, aspoň jsem zdravá... Tudíž ti tvou nemoc nezávidím.
Tiskárnu, skener a kopírku máme taky. Ae černobílou. Ikdyž mě dodneška skenování fascinuje. A už vím, po kom jsem retard. Jen co se uvídíme, sdělím ti to ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?