Červenec 2010

Rytmus prázdnin

13. července 2010 v 16:01 | Kuželka0070 |  Všehochuť
Krásný červenec přeju :).
Jak tak pozoruji, počasí vychází pěkně.. Jo, sluníčko svítí. Ale stejně bych radši, kdyby se vzduch trochu ochladil a přišla pořádná bouřka. Ráno to u nás vypadalo slibně, ale nakonec z toho sešlo. Ale to byste nevěřili, jak v půl šesté byl krásně dýchatelný vzduch (neptejte se mne jak to vím, prostě jsem jen vstávala abych mohla na jeden den k internetu :D) a vypadalo to na bouřku. A teď - polojasno (spíš jen jasno) a ve vzduchu dusno, sice menší než včera, ale přeci je. Phjů, potřebuju bouřku a to hned!
Eh..
Hlásím se vám tu, že nemoc jsem přežila, i když byla neúprosná vedra. Antibiotika byla dobrána a já doufám, že můj imunitní systém aspoň do září ještě vydrží. Jestli ne, tak si o mne počtete v novinách (a uvidíte možná i v televizi, pokud mne netrumfne nějaký skandál), jak zapásím s imunitním systémem drastickými způsoby, které nejsou vhodné k zveřejňování :D.

2., vlastně už 3.7. - Když plány nevyjdou tak, jak vy plánujete

3. července 2010 v 1:00 | K. s plánem C |  Stalo se..
(aneb dlouhý nadpis pro článek, jež se psal celkem dlouho kvůli noční havěti co mi nalítala do pokoje a ztrpčuje mi tím život)

Informační tabulka s jízdními řády blogu viz níže

Tak.. Právě před chvílí odbily kostelní zvony půlnoc a já si vzala svou pravidelnou dávku léků. Pokud někoho zajímá můj zdravotní stav a ještě ho neví, dostala jsem antibiotika.

Takže celý, krásný, přenádherný, teplotně teplý červenec strávím jak jinak než léčením své osoby a mé imunity, kterou v tuto chvíli výslovně nenávidím!

Asi si říkáte, že když už budu doma, tak budu na blogu. Ano, též jsem si to říkala. Ale omyl. Vše se musí tak složitě komplikovat, protože jinak by to nešlo. Je to tak složitě zamotané, že jediné co z toho chápu, je výsledek.
= Odjedu se léčit pryč z mého domova, zřejmě na tři týdny (každý mi tvrdí že tak dlouho ne, ale nejlépe by bylo kdybych tam byla až do 31. srpna), mimo dosah sítě wi-fi..
Celé tři týdny bez internetu, bez blogu, beze všeho. Ano, já jsem zvyklá být bez jakékoli elektroniky celé dva měsíce prázdnin, ale to pouze na jediném místě. U vody, místo určení Slapy.
Je tam jeden zapadákov, který znají jen mne osobně nejbližší, kde není elektřina, teplá voda, ani tekoucí záchod. Správné dobrodružství k otestování vašich schopností, zda nejste moc závislí na dnešní době ;-)! Tam to mám ráda, tam ráda jezdím, tam si nejvíc odpočinu.. Ale měsíc červenec se musel zkomplikovat a tak pápá prázdniny. Možná se tam podívám v srpnu, ovšem nedělám si naděje, že i srpen by měl vypadat meteorologicky tak hezky, jako červenec.
16. 2. 2009 - ?