Prostě červen - Když se notebook opičí

3. června 2010 v 23:58 | Naštvaná K. |  Stalo se..
Následující text bude napsán v autořině momentálně silné ironii, berte to prosím na vědomí..
Od úterního večera nenávidím svůj notebook. Momentálně i přehrávač hudby. Za pár měsíců bez problémů to možná přejde, ale kdo ví?

Úterý, 1. června 2010
Musím to sem napsat. V úterý jsem dostala ten "nejbáječnější" dárek k Mezinárodnímu Dni Dětí.. Ani nevíte jak jsem z něj byla šťastná, až jsem z toho byla na větvi!
Celý den to tak nevypadalo, den jako den před ním. Tento týden jsem doma, jelikož třída odjela pryč a naše rodina usoudila, že je zbytečné chodit do školy s vyšší třídou a ani nevědět jakou. Jak stopařka ve škole..
Ráno nic, dopoledne nic, v poledne nic. Odpoledne jsem vytáhla paty z domova a šla se podívat kolem do obchůdků, co kde je. Kromě jídla jsem si domů nic nepřinesla. Ale teď k mému dárku.. Večer jsem půjčila taťkovi notebook s tím, že si přečte na internetu zprávy. A najednou bumtarata bum bum bum a bylo to v háji. Notebook se mi zbláznil - opičák, to se opičí po mně! Tři hodiny to trvalo, než jsme to podařili znovu spustit - ovšem aby to nebylo tak jednoduché, notebook se smazal. Celé C a vše ostatní, jediné D mi tam zůstalo. Bože, děkuji alespoň za D! Štve mne to a pořádně. Já vím, že teď si každý řekne, že jsem si to měla zálohovat a tak dále blablabla.. Ale to napřed musíte vědět, že jsem retard, co se s jakoukoli technikou, elektrikou a všemi těmi moderními supr čupr vymoženostmi nemá rád!
Teď už mi to je jedno, smířila jsem se s tím. Jen nepochopím, jak 'mohl zkolabovat'.. Hm, že by se informace nedostaly do procesoru dřív, stejně jako kyslík do mozku? Nevím.
A je mi to jedno..

:)

Následující text nebude napsán v autořině momentálně silné ironii, berte to prosím na vědomí..
Středa, 2. června 2010
Celý den pršelo. Ráno vstanu, prší. Dopoledne jdu ven, prší. Odpoledne jdu domů, prší. Večer jdu spát, prší..
To počasí mne unavuje.. Není také divu, že jsem včera odpoledne lehla do postele a vylezla až večer. Kdo by také lezl z teplé postele, když je venku hnusně, zima a voda padá z nebe neustále, ať už méně či více??
Dopoledne jsem měla sraz s kamarádkou, proto jsem musela vytáhnout své paty z domova, ačkoli se mi vůbec nechtělo. Do takového chčijáku ("Chčije a chčije" + liják = chčiják) se nikdo zrovna dvakrát nehrne. Ale já musela a tak jsem vyrazila. Sice jsem přišla o 2 minuty později, ale za to já nemůžu! To ten autobus, že dopoledne má intervaly někdy po čtvrt hodině (a nač tam čekat tak dlouho, když 2 minuty jsou krátká doba že :D).. Šly jsme na jídlo, poté jsme navštívily knihovnu, kde jsem si hned půjčila knížku a pak mi byla vysvětlována matematika - což je podle mne zbytečné, jelikož ji nemám ráda a ona mne, ale vysvětlujte to matematice!
Když jsem šla odpoledne domů, měla jsem v botách rybník. A to doslova! Jó, to je tak, když máte děravé boty ze všech stran, ale máte je tak rádi, že je odmítáte vyhodit. Boty jsou nyní pod topením, kde budou opět schnout tak nějak čtrnáct dní, jelikož jsem vždycky líná je vytáhnout zpoza topení a vzít si je. To až mě začnou štvát "náhradní", tak si je vytáhnu..
Ale kdo ví.

A ještě jedna perlička stolička z dneška..
Dnes je ještě čtvrtek, zítra pátek (již za pár minut). Takže pokud dobře vím, za pár minut mi pomalu skončí má svoboda a volno.
Ano, trempíci, jež se nazývají mými spolužáky se mi vrátí. Ach ne, nechci v pondělí do školy. Tak nějak už jsem si zvykla oxidovat doma.. Čeká mne spousta testů! Ne, nechci do školy a odmítám tam vůbec vkročit! Budu to tak dlouho bojkotovat, že se mi možná i zadaří!
Držte mi palce.
Kuželka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 5. června 2010 v 1:58 | Reagovat

taky mám rád svoje děravé boty :-)

2 Great Mhery Great Mhery | Web | 6. června 2010 v 18:30 | Reagovat

My jsme o našem trempíkování složili song. Hele, v botách jsem měla rybník, přivezla jsem půlku věcí mokrou a Aný všechny. Takže, buď ráda za rybník :)
Matika... Ém, no... Tak, dejme tomu, že jsem vše vypustila. A ještě něco, můj PC kolabuje. A zapápal i mobil. Heč :D

3 E L - D Ý E L - D Ý | Web | 10. června 2010 v 20:03 | Reagovat

To jsme na tom s tou technikou stejně. Já taky vůbec ničemu nerozumím. Jsem ráda, když si občas něco stáhnu, když bez problémů zapnu DVD a můžu to jít slavit. :D

4 Žirafka Žirafka | Web | 10. června 2010 v 21:40 | Reagovat

No právě. Nechápu je

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?