24.6. - Chceš salát? Ne? Stejně ho dostaneš!

24. června 2010 v 21:48 | K. |  Stalo se..
Ano, už tomu tak bude.. Je konec školního roku a na většině škol se postupně rozdávají či dávají seznamy na všechny ty nepotřebné učebnice, které za celý rok ani jednou nepoužijete, ani na ně nesáhnete (sáhnete na ně jen jednou - to když je někam hodíte a pak nevíte kam). Přesně to bylo dnes u nás..
Rozdávání několika nepotřebných učebnic - i když na polovinu vůbec nešáhneme, hlavně že je máme že. Ano, správně - stále oxiduji v základním vzdělání, proto si je ještě nekupuji. To mne čeká až za rok. Ovšem aby to nebylo jednoduché, dostali jsem doporučení koupit si tu a tu učebnici, jelikož se nám bude do budoucna hodit. Jó, to znám. Mně se má do budoucna hodit tolik věcí, že jmenovat je, tak jsem tu ještě týden..

Muhehé! Mám to štěstí, že školní trápení dnešním dnem naprosto skončilo a já už se mohu radovat, skákat do výšky, pískat si, křičet, vše co mne napadne. Zítra bude perný den.. Se třídou máme výlet, což jak znám, dopadne pro někoho katastrofou (proč ten někdo jsem většinou já, či naše skupina retardů :D?). Hodlám s sebou vzít i foťák, možná že tu něco i zveřejním :). A v pondělí, poněkud předčasně (na naší školu úctihodný výkon, na to pozor!), dostanu já a moji spolužáci onen papír, který se nazývá vysvědčením.. Hm.. Vzít sirky a spálit, toť můj sen :D.

A ještě vám musím krátce říct, co se mi včera stalo a co se dělo. To trápení přeci nemůže být tak krátké :P.
Byl to den jako každý druhý.. Konec.

Ne, dělám si srandu. Dopoledne bylo takové pohodové, ve škole poplach (bohužel/bohudík jen cvičební), takže jsme ve dvanáct hodin mohli všichni jít domů, ovšem odpoledne mne mělo teprve čekat. Byla jsem s pár vyvolenými na plavbě lodí a večer mne ještě čekalo s nimi divadlo. Z plavby mám spoustu fotek, jen co se k tomu dokopu, zkopíruju je na počítač a pár jich dám i sem, abyste viděli, že jsem to prostě já, co musí fotit každou blbost a věc milionkrát, jen ty nejlepší věci nemá ani jednou, jelikož se jí nepovedly :D.
Cesta do divadla byla poněkud zajímavá, nebýt našeho "průvodce", jímž byl náš spolužák, naprosto bychom se s holkama ztratily a absolutně netušíc kde jsme, bychom se asi ptaly kolemjdoucích, jak se dostat zpátky :D. Dovoluji si upozornit, že z naší skupinky holek není ani jedna blondýnka, tudíž pravidla o blbých blondýnkách neplatí!

Zřejmě chyba v matrixu.. Velká chyba. Možná větší jak ropná skvrna s ozonovou dírou dohromady..

Až sem hodím fotky, dopovím ještě pár detailů, možná napíšu obsah divadla :).
Ovšem jelikož už musím jít, pro dnešek se loučím.
Osoba, která sem píše články
Kdo jiný než.. Kuželka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 E L - D Ý E L - D Ý | Web | 24. června 2010 v 23:00 | Reagovat

Já si na střední koupila všehovšudy dvě učebnice. Ale to je asi všude jiné.
Každopádně věci ke koupi se hodící se občas opravdu můžou hodit, to ovšem poznáme až pak, to už je pozdě. :D
Dostanete vysvědčení už v pondělí? A budete muset do středy chodit do školy? Jestli ne, tak já jdu za ředitelem a dám mu taky přes hubu! :-D
Celých devět let na základní škole jsem čekala na cvičný poplach. A nic. Ach jo.
Taky máš tak skvělý orientační smysl? Já také. Zabloudím i cestou na záchod.Hlavně, že si se nakonec dostala v pořádku domů. :)

2 Great Mhery Great Mhery | Web | 25. června 2010 v 21:25 | Reagovat

Učebnice. Vezmeš je dvakrát až jednou do ruky - poprvé je neseš domů, hodíš do šuplíku. Podruhé je vytáhneš a vrátíš. Je ti na nic, vlastně jediné, co se s ní dá dělat - ztratit jí.
Ten výlet - katastrofa, že jsem totálně zdevastovala vybavení záchodků? Případná obvinění dementuji slovy "já se toho jen dotkla".

3 Hjůbí Hjůbí | Web | 27. června 2010 v 23:00 | Reagovat

Lepší je dostat, než je kupovat se stejným (ne)užitkem, přesně jak píšeš. Já si je kupovat už musím. Ale tak co, rodiče to snad pochopí :-D

Chyba č. 2: Pod svou barvou jsme všechny peroxid, což je ještě větší blond :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?