Červen 2010

29.6. - Jak jinak trávit prázdniny než v posteli

29. června 2010 v 21:45 | K. |  Stalo se..
P6250866
Botanická zahrada

A je to za mnou! Školní rok 2009 - 2010 jsem včera úspěšně dokončila a jako důkaz jsem dostala papír, jemuž se často říká vysvědčení. A jelikož se letos naše škola překonala (Bůh ví proč)*, dostali jsme na 29. a 30. června volno. To je fantastické (jak máme v oblibě s naší partou retardů v poslední době říkat)! Ovšem nebyla bych to já, abych prázdniny nezačala něčím originálním.

Je pondělí ráno a já se probouzím s třeštící hlavou a bolestí v krku. Šáhnu po teploměru a po pár minutách na mne bafne teplota 37,8˚C.
Muhehé!
Lépe si nějaká nemoc vybrat nemohla. Teplota neteplota, pro vysvědčení jsem si stejně nakonec došla. Zbytek dne jsem proležela.
A to i dnes. Teplota si lítá nahoru a dolů jak se jí zlíbí a já mám buď nával horka a motání hlavy nebo naprostou zimnici s bolestí v krku.
Tak to jsem prosím já a můj imunitní systém, seznamte se.


Hlavní role, kachna!

28. června 2010 v 0:21 | Kuželka |  Fotím
Zde je malá pozdní ochutnávka ze středeční plavby :-).

Některé fotky mají bohužel špatnou kvalitu - to se na tom podepsala ta ztrátová komprese (jediná věc, co si z letošních hodin Informatiky pamatuji a vím na 101,9% :D).

V hlavní roli - kachna.
Ve vedlejší roli účinkuje Petřínská rozhledna s excelentní značkou 'Pozor, žralok!'..
Rada a tip autorky - Pozor na žraloky, závidí kachně hlavní roli!
Kachna
Kachna1
Kachna2
Petřín
Pozor, žralok
Více se o plavbě zmíním (a zřejmě ještě něco i zveřejním) někdy jindy, pro tuto chvíli se loučím..
Kuželka

24.6. - Chceš salát? Ne? Stejně ho dostaneš!

24. června 2010 v 21:48 | K. |  Stalo se..
Ano, už tomu tak bude.. Je konec školního roku a na většině škol se postupně rozdávají či dávají seznamy na všechny ty nepotřebné učebnice, které za celý rok ani jednou nepoužijete, ani na ně nesáhnete (sáhnete na ně jen jednou - to když je někam hodíte a pak nevíte kam). Přesně to bylo dnes u nás..
Rozdávání několika nepotřebných učebnic - i když na polovinu vůbec nešáhneme, hlavně že je máme že. Ano, správně - stále oxiduji v základním vzdělání, proto si je ještě nekupuji. To mne čeká až za rok. Ovšem aby to nebylo jednoduché, dostali jsem doporučení koupit si tu a tu učebnici, jelikož se nám bude do budoucna hodit. Jó, to znám. Mně se má do budoucna hodit tolik věcí, že jmenovat je, tak jsem tu ještě týden..

Muhehé! Mám to štěstí, že školní trápení dnešním dnem naprosto skončilo a já už se mohu radovat, skákat do výšky, pískat si, křičet, vše co mne napadne. Zítra bude perný den.. Se třídou máme výlet, což jak znám, dopadne pro někoho katastrofou (proč ten někdo jsem většinou já, či naše skupina retardů :D?). Hodlám s sebou vzít i foťák, možná že tu něco i zveřejním :). A v pondělí, poněkud předčasně (na naší školu úctihodný výkon, na to pozor!), dostanu já a moji spolužáci onen papír, který se nazývá vysvědčením.. Hm.. Vzít sirky a spálit, toť můj sen :D.

A ještě vám musím krátce říct, co se mi včera stalo a co se dělo. To trápení přeci nemůže být tak krátké :P.
Byl to den jako každý druhý.. Konec.

Ne, dělám si srandu. Dopoledne bylo takové pohodové, ve škole poplach (bohužel/bohudík jen cvičební), takže jsme ve dvanáct hodin mohli všichni jít domů, ovšem odpoledne mne mělo teprve čekat. Byla jsem s pár vyvolenými na plavbě lodí a večer mne ještě čekalo s nimi divadlo. Z plavby mám spoustu fotek, jen co se k tomu dokopu, zkopíruju je na počítač a pár jich dám i sem, abyste viděli, že jsem to prostě já, co musí fotit každou blbost a věc milionkrát, jen ty nejlepší věci nemá ani jednou, jelikož se jí nepovedly :D.
Cesta do divadla byla poněkud zajímavá, nebýt našeho "průvodce", jímž byl náš spolužák, naprosto bychom se s holkama ztratily a absolutně netušíc kde jsme, bychom se asi ptaly kolemjdoucích, jak se dostat zpátky :D. Dovoluji si upozornit, že z naší skupinky holek není ani jedna blondýnka, tudíž pravidla o blbých blondýnkách neplatí!

Zřejmě chyba v matrixu.. Velká chyba. Možná větší jak ropná skvrna s ozonovou dírou dohromady..

Až sem hodím fotky, dopovím ještě pár detailů, možná napíšu obsah divadla :).
Ovšem jelikož už musím jít, pro dnešek se loučím.
Osoba, která sem píše články
Kdo jiný než.. Kuželka

20.6. - Zvládla jsem to. Přežila jsem to.

20. června 2010 v 18:26 | K. |  Stalo se..
Značka
Tak jsem to zvládla. Nejhorší týden v tomto měsíci je za mnou. Všechny písemky, zkoušení a kompletně celé otravovaní se školou končí oficiálně zítra, neoficiálně skončilo v pátek. Ani nevíte, jak mám vymodlené to blížící se volno! Snažím se být optimista jak to jde, ale tenhle týden to opravdu moc nešlo. K počítači jsem se dostala minimálně, k učení však maximálně. Uch, ještě že je tomu už pomalu konec.
Obrázek se značkou mnou z auta focenou (:D) znázorňuje minimální rychlost (a úsilí), které jsme museli vynaložit. Není to trochu nad moje síly? Evidentně ne..

Ale už dost o škole, každý si obrázek udělat umí sám, každý to má zažité.. (Muhehé, hlavně že o pár řádků níž o ní budu psát zase :D :P)

Poslední dobou (rozumějte: tento týden především) strašně zapomínám. Když si to nenapíšu, za chvíli to už nevím. Podezřívám z toho školu, že se zapletla do organizovaného zločinu vůči mé paměti, ale nemám na to bohužel důkazy. Dalším viníkem může být jen už mladická senilita. No co, oznámím vám aspoň to, co si ještě pamatuji.

10.6. - Nejradši bych rezignovala

10. června 2010 v 22:48 | Kuželka |  Stalo se..
Nemám ráda konec školního roku. Pro některé to je to nejhezčí období, někdo se mnou bude i souhlasit, že není. Vlastně ho ráda mám, ale jen proto, že deset měsíců trápení již brzy skončí. Ale to je tak všechno. Ty testy, zkoušení a vše kolem toho je tak strašně vyčerpávající.
Ostatně dodnes nechápu, proč se musí psát závěrečné testy až úplně na závěr a na poslední chvíli? Copak nás doma neučili, že se nic nemá dělat až na poslední chvíli? Vždyť přeci platí Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. Tu je ale protiklad Ráno moudřejší večera..

Ano, já chápu, že profesoři mají většinou více tříd než jen jednu a že to prostě nestíhají skloubit. Ale kdyby ty všechny testy zadávali během roku a závěrečný třeba v květnu, nemuselo by se to všechno zároveň krýt a mne v pondělí nečekaly tři písemky, hned za sebou - z biologie, chemie a dějepisu. Zeměpisář byl naštěstí od té lásky a test ze zeměpisu nechal raději až na další hodinu - na čtvrtek a ne na pondělí. Už tak budu mít celý víkend díky tomu zabitý a stejně to nebudu umět, protože promiňte, ale to prostě nezvládnu.

Takže ať si každý myslí co chce, nemám školní červen ráda. A mít jen tak nebudu. Leda až po maturitě - ovšem to bych musela maturovat už v květnu, což nevím zda se podaří při mé známé smůle :P.

***

Dneska byl zase den takzvaně k ničemu a na nic :D. Psali jsme sloh, na který jsem byla připravená tak, že vlastně asi nijak. Pak jsem psala hudebku, jelikož mám údajně známku mezi. Tu bych snad mohla mít dobře, ale uvidím. Zítra mne čeká ještě test z informatiky.. Vůbec zítra nikam nechci. I když dneska dopoledne moc sluníčka nesvítilo (aspoň u nás), přesto bylo takový vedro, že by to chtělo pořádnou bouřku :). Zítra má být u nás údajně 32 stupňů, a že by se mi v tomhle někam chtělo. Máme mít tělocvik - a tělocvikářka nás určitě vytáhne ven, jako bychom se nepotili už tak dost. Nechce se mi nikam. Nejlíp zalehnout někam do vody a nevylézt ven.
Chci už prázdniny! A to tak, že hned!
A taky že já si je udělám! Již brzy..

Ve vašich kinech od června 2010
K.

Prostě červen - Když se notebook opičí

3. června 2010 v 23:58 | Naštvaná K. |  Stalo se..
Následující text bude napsán v autořině momentálně silné ironii, berte to prosím na vědomí..
Od úterního večera nenávidím svůj notebook. Momentálně i přehrávač hudby. Za pár měsíců bez problémů to možná přejde, ale kdo ví?

Úterý, 1. června 2010
Musím to sem napsat. V úterý jsem dostala ten "nejbáječnější" dárek k Mezinárodnímu Dni Dětí.. Ani nevíte jak jsem z něj byla šťastná, až jsem z toho byla na větvi!
Celý den to tak nevypadalo, den jako den před ním. Tento týden jsem doma, jelikož třída odjela pryč a naše rodina usoudila, že je zbytečné chodit do školy s vyšší třídou a ani nevědět jakou. Jak stopařka ve škole..
Ráno nic, dopoledne nic, v poledne nic. Odpoledne jsem vytáhla paty z domova a šla se podívat kolem do obchůdků, co kde je. Kromě jídla jsem si domů nic nepřinesla. Ale teď k mému dárku.. Večer jsem půjčila taťkovi notebook s tím, že si přečte na internetu zprávy. A najednou bumtarata bum bum bum a bylo to v háji. Notebook se mi zbláznil - opičák, to se opičí po mně! Tři hodiny to trvalo, než jsme to podařili znovu spustit - ovšem aby to nebylo tak jednoduché, notebook se smazal. Celé C a vše ostatní, jediné D mi tam zůstalo. Bože, děkuji alespoň za D! Štve mne to a pořádně. Já vím, že teď si každý řekne, že jsem si to měla zálohovat a tak dále blablabla.. Ale to napřed musíte vědět, že jsem retard, co se s jakoukoli technikou, elektrikou a všemi těmi moderními supr čupr vymoženostmi nemá rád!
Teď už mi to je jedno, smířila jsem se s tím. Jen nepochopím, jak 'mohl zkolabovat'.. Hm, že by se informace nedostaly do procesoru dřív, stejně jako kyslík do mozku? Nevím.
A je mi to jedno..
16. 2. 2009 - ?