17.5. - Jak já miluji maturity. Až na tu mojí..

17. května 2010 v 16:29 | K. |  Stalo se..
Tenhle týden jsou u nás na škole maturity. Malé i velké.. Mám ráda období maturit, jelikož věčně nic neděláme, jen máme suplované hodiny :). Ano, maturity mám ráda. Tedy až na tu mojí..
Příští rok mne čeká malá maturita a já se na ní absolutně vůbec netěším. Škola nám zrušila čtvrtý volitelný předmět a tak se bude maturovat jen ze třech povinných - z jednoho úhlu pohledu je to super, nemusím se učit další předmět, ovšem z toho dalšího pohledu je to..vlastně to asi nic není.

Tři povinné - čeština, angličtina, matematika. U matiky totálně vyhořím, to už vím teď. Vlastně ono je to jedno, dejte místo toho třeba fyziku nebo chemii, vyhořím skoro u všeho. Jako dneska.
Dnes jsme psali test z fyziky - všímaví už asi pochopili, jak mi dopadl. Jelikož tvořím se vzduchem výbušnou směs, tak jsem krásně hořela a pak bouchla :D.
Češtinu a angličtinu bych snad mohla nějak okecat. Doufám. Vlastně ono ani o moc nejde, malá maturita je snad jen 50% z konečné známky, ale stejně. Z matiky propadnu. Tož kdo bydlí dole, třeba mne potká :D.
Dál už se nic nedělo, ani nemohlo, páč už jsem neměla dostatečnou sílu na vzplanutí a bouchnutí.. Zítra díky maturitám máme od desíti a jen tři hodiny - jaký klid pro mé nervy :).
:)
Právě teď dělám spoustu věcí najednou (má specialita). Sedím u počítače, chroustám gumové medvídky, píši článek, projíždím některé blogy, koukám se na koncert jednoho z nejmenovaných, patlám projekt na informatiku. Ano, já patlám. A až to bude možné, chystám se přehrát fotky z mého foťáku, které jsem fotila o víkendu a pár jich sem dát ;). Snad se k tomu dostanu ještě dneska, nejlépe večer. Jinak jsem jako vždycky úplně mimo (má druhá specialita). Nevím o ničem, nic nechápu, nic nevnímám, nic neumím. Chodím totiž kanálem a kamarádím se s postavičkami z filmu Spláchnutej :) (omlouvám se za reklamu, ale jinak mi to říct nešlo.. ;D).
Takže jsem nejvíc zvědavá, jak dopatlám ten projekt - má být do pátku a já z něj nemám ještě ani tečku. /Kdyby to někoho zajímalo co máme dělat, můžu na přání napsat/. Kdyby se mi povedl, možná ho sem dám - ale mne se nepovede, takže se nemusíte bát ;P..

Toť pro dnešek zatím vše, věčně mimová autorka se prozatím loučí, večer možná přidá i pár fotek :)
Za pozornost děkuje Kuželka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | Web | 17. května 2010 v 20:59 | Reagovat

Oni zrušili volitelnej předmět? Tak to jsem rozhořčená. Ten jedinej bych se učila s láskou. Přiznejme si, z matiky to dáme obě stejně. Protože nebude opravka číslo pět, kterou napíšeme většinou už na obstojnou, tak to bude propadák. Čeština - máme s tím dost potíží a ty to víš. Budu se muset naučit určovat poměry, věty hlavní a vedlejší... Uííííí!!! A ájina? Vždyť v tý jsme letos ani nešáhli na učebnici, tak to bude masakr. Lindě dá jedna, ikdyby řekla největší blábol a já s Aný odejdem s čtvrcem, protože nás nesnáší a hledá každou skulinu jak nám napálit blbou známku. Dělá jí to dobře...

2 pavel pavel | Web | 17. května 2010 v 22:09 | Reagovat

taky jsem z těhle předmětů na které si stěžuješ blbej... ale máme zase jiné kvality, ne?
před několika dny jsem četl jeden vědeckej článek, že člověk může dělat najednou jen dvě věci, rozdělí se na na pravou a levou polovinu mozku... a sami si určí, který z těch dvou má přednost a tomu se pak dá větší péče.
takže když jich ty stihneš víc, jsi prostě génius :-)

3 E L - D Ý E L - D Ý | Web | 18. května 2010 v 7:42 | Reagovat

Ó ano, další má sestra! Já věděla, že jich je víc!
Povinná maturita z matematiky? Proboha, to přeci nejde! V mém případě bych neměla ani nejmenší šanci, propadám už v prvním ročníku. :D
Ale v jednom se lišíme. Já neumím dělat hodně věcí na jednou, jako to umí většina žen. Já jsem totiž asi chlap. :D

4 Great Mhery Great Mhery | Web | 19. května 2010 v 7:54 | Reagovat

Moje fialová holka s tvým otcem.... Pravdou je, že má takové divné oči a to... To je pravda.
Nechci tu matiku. Už jsem to psala, ty večery s matikou a pak bych stejně projela na plný čáře...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?