13.5. - Otevřeme si vlastní ordinaci

13. května 2010 v 19:54 | MUDr. Kuželka |  Stalo se..
Tulipán
  Jste nespokojení se svým zevnějškem či snad vnitřkem? Nevíte co s tím? Žádný problém! Zavolejte, domluvte se, objednejte se a přijďte k nám! My Vám pomůžeme rychleji než byste stačili napočítat do dvou! Poskytneme Vám tu nejlepší péči, jakou jste ještě nikde neviděli. U nás budete mít ten nejlepší komfort, jaký je znám ze zahraničí. Horká sauna je zaručena! Nebojte se, nestyďte se! Hledání chyb na sobě samých je normální - přijďte! Opravíme, vylepšíme! Neztrácejte hlavu, zavolejte - s radostí Vás přijmeme i kdybyste byli ten nejzapeklitější případ ve Sluneční soustavě! A tak neváhej, a volej!Telefonní číslo: volejte do Bohnic
Koho shánět: tři doktorské retardy
Kdy volat: ve všední dny 8 hod. - 16 hod., o víkendech 10 hod. - 14 hod. (o svátcích jako o víkendech)
Proč volat: protože se vás ujmou ti nejšpičkovější retardovaní lékaři
Kolik to bude stát: záleží na úrovni zákroku
Co si vzít s sebou: nic, jen veselou náladu (a raději si opatřte i poslední vůli :D)

:)
Vezmu to popořádku.. Mé ranní povinnosti probíhaly celkem normálně, ovšem až do té doby, kdy došlo na návštěvu koupelny a čištění zubů. Víte, byla jsem vzhůru už skoro hodinu, ale musela jsem spát. Místo pasty jsem šáhla po krému na ruce a automaticky jsem si ho dala na kartáček. Sice mi vrtalo hlavou, jakto, že je ta "pasta" tak plná, ale nevěnovala jsem tomu žádnou velkou pozornost. Pro ty, co mi to přejí, mám špatnou zprávu - krém jsem naštěstí poznala ještě dřív než jsem si začala čistit zuby :P.

Ve škole nic (až na český jazyk, během kterého vznikl tak spásný nápad, jako je založení vlastní ordinace). Z angličtiny nás bude čekat esej na téma "Jak trávím své prázdniny v ČR". Vůbec se mi do ní nechce. Co když netrávím prázdniny v ČR? Co když je netrávím ani na Zemi, ale na jiné planetě (což je velice pravděpodobné)? Budu to muset nějak zkousnout a pár vět tam napsat, i když se mi do toho vůbec, ale to opravdu vůbec nechce.
Také jsem konečně z jednoho učitele vymohla zpátky svojí propisku a zřejmě budu zpívat na školním koncertě.. To jen tak okrajově.

A co se vlastně stalo při hodině českého jazyka? Zrovna jsem vyprávěla Mher, jak jsem se dívala na jeden nejmenovaný pořad a tam se povídalo o plastické chirurgii :). Jakmile mi drahá televize řekla, že plastický chirurg musí mít velkou představivost, aby to vůbec odoperoval, bylo mi jasné, že chirurgem nebudu. Ty lidi bych akorát upravila k lepšímu z té druhé stránky. A v ten moment se to stalo!
S Mher jsme se shodli, že spolu i s Bárou vystudujeme medicínu a založíme si vlastní ordinaci. Kdo nás zná osobně, ví sám, jaká jsme paka a retardi :D. Mher začne operovat, já budu pokračovat a Báře bude patřit nádherný konec, kdy možná obohatíme márnici o nějaké to tělo navíc..

Tož kdo by nás chtěl navštívit, kontakt vidí nahoře v článku. Přihlášky můžete psát i do komentářů, přijímáme nové pacienty ;D.

Loučí se s Vámi, možná i s novými pacienty doktorka Kuželka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | Web | 13. května 2010 v 20:01 | Reagovat

Ano, ano. Měla jsem stochutí tam namítnout, že esej je úvaha s nějakou hlubší myšlenkou, což teda rozhodně prázdniny, navíc naší ubohou angličtinou, není...
Ano, já přijímám všechny zákazníky... Teda pacienty... :-D

2 Zvejkaczqa* Zvejkaczqa* | Web | 13. května 2010 v 21:11 | Reagovat

Z toho si nedělej srandu;). Úča nám povídala, jak to v Bohnicích probíhá, a že je to tam hnus prostě. Vyhýbej se jim obloukem;) A radši ani nechtěj vědět, co všechno se tam děje, a jak probíhá to jejich "léčení"...://
Tak to vám přeju hodně štěstí a ať se vám ten váš sen s ordinací splní;) Ale počítej s tím, že se toho budete muset tolik učit, až z toho zčernáte, protože dostat se na medinu není jen tak, je to držina a halvně silný žaludek;D

3 pavel pavel | Web | 13. května 2010 v 23:05 | Reagovat

učitelky jsou kleptomanky, známá věc... nejvíc mají spadeno na taháky, tak bacha O_O

4 pavel pavel | Web | 16. května 2010 v 18:47 | Reagovat

Mimochodem v Bohnicích jsem mnohokrát byl... měl jsem tam rande se zdravotní sestrou... zajímavé že byla v přízemí a měla v okně taky mříže. A já proč? Aby na mně přece ti blázni nemohli. :-)

5 pavel pavel | Web | 16. května 2010 v 21:41 | Reagovat

[4]: no já jsem tam směl dveřmi :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?