Květen 2010

Pár fotek ze zahrádky

19. května 2010 v 21:55 | K. |  Fotím
Konečně sem přidávám pár fotek z víkendu.. Fotky nic moc (oproti ostatním úžasným fotkám dalších lidí :D), nemám žádný extra foťák, ale mně se líbí :). Na to, jaké jsem tele, se mi celkem povedly ;D.. Je jich opravdu jen pár, protože v počítači většina vypadá jinak než v mém fotoaparátu, proto je raději ani nebudu zveřejňovat. Zde je máte..:

Všímaví lidé možná postřehnou, že na této fotce se schovávají dva znaky štěstí.. Dva čtyřlístky :)
Čtyřlístky

Pampeliška

17.5. - Jak já miluji maturity. Až na tu mojí..

17. května 2010 v 16:29 | K. |  Stalo se..
Tenhle týden jsou u nás na škole maturity. Malé i velké.. Mám ráda období maturit, jelikož věčně nic neděláme, jen máme suplované hodiny :). Ano, maturity mám ráda. Tedy až na tu mojí..
Příští rok mne čeká malá maturita a já se na ní absolutně vůbec netěším. Škola nám zrušila čtvrtý volitelný předmět a tak se bude maturovat jen ze třech povinných - z jednoho úhlu pohledu je to super, nemusím se učit další předmět, ovšem z toho dalšího pohledu je to..vlastně to asi nic není.

Tři povinné - čeština, angličtina, matematika. U matiky totálně vyhořím, to už vím teď. Vlastně ono je to jedno, dejte místo toho třeba fyziku nebo chemii, vyhořím skoro u všeho. Jako dneska.
Dnes jsme psali test z fyziky - všímaví už asi pochopili, jak mi dopadl. Jelikož tvořím se vzduchem výbušnou směs, tak jsem krásně hořela a pak bouchla :D.
Češtinu a angličtinu bych snad mohla nějak okecat. Doufám. Vlastně ono ani o moc nejde, malá maturita je snad jen 50% z konečné známky, ale stejně. Z matiky propadnu. Tož kdo bydlí dole, třeba mne potká :D.
Dál už se nic nedělo, ani nemohlo, páč už jsem neměla dostatečnou sílu na vzplanutí a bouchnutí.. Zítra díky maturitám máme od desíti a jen tři hodiny - jaký klid pro mé nervy :).
:)
Právě teď dělám spoustu věcí najednou (má specialita). Sedím u počítače, chroustám gumové medvídky, píši článek, projíždím některé blogy, koukám se na koncert jednoho z nejmenovaných, patlám projekt na informatiku. Ano, já patlám. A až to bude možné, chystám se přehrát fotky z mého foťáku, které jsem fotila o víkendu a pár jich sem dát ;). Snad se k tomu dostanu ještě dneska, nejlépe večer. Jinak jsem jako vždycky úplně mimo (má druhá specialita). Nevím o ničem, nic nechápu, nic nevnímám, nic neumím. Chodím totiž kanálem a kamarádím se s postavičkami z filmu Spláchnutej :) (omlouvám se za reklamu, ale jinak mi to říct nešlo.. ;D).
Takže jsem nejvíc zvědavá, jak dopatlám ten projekt - má být do pátku a já z něj nemám ještě ani tečku. /Kdyby to někoho zajímalo co máme dělat, můžu na přání napsat/. Kdyby se mi povedl, možná ho sem dám - ale mne se nepovede, takže se nemusíte bát ;P..

Toť pro dnešek zatím vše, věčně mimová autorka se prozatím loučí, večer možná přidá i pár fotek :)
Za pozornost děkuje Kuželka

13.5. - Otevřeme si vlastní ordinaci

13. května 2010 v 19:54 | MUDr. Kuželka |  Stalo se..
Tulipán
  Jste nespokojení se svým zevnějškem či snad vnitřkem? Nevíte co s tím? Žádný problém! Zavolejte, domluvte se, objednejte se a přijďte k nám! My Vám pomůžeme rychleji než byste stačili napočítat do dvou! Poskytneme Vám tu nejlepší péči, jakou jste ještě nikde neviděli. U nás budete mít ten nejlepší komfort, jaký je znám ze zahraničí. Horká sauna je zaručena! Nebojte se, nestyďte se! Hledání chyb na sobě samých je normální - přijďte! Opravíme, vylepšíme! Neztrácejte hlavu, zavolejte - s radostí Vás přijmeme i kdybyste byli ten nejzapeklitější případ ve Sluneční soustavě! A tak neváhej, a volej!

7.5. - Jsem poloviční vlastizrádce

7. května 2010 v 21:40 | K. |  Stalo se..
Tank zblizka
Když jsem dnes ráno vstala, uvědomila jsem si, že je poslední zvonění. V duchu jsem si zanadávala, protože nemám žádné peníze a že budu opět počmáraná všude možně a budu smrdět vším co na mne nalejou. Sebrala jsem celých 12 korun co se doma našlo a mohla jsem jít. Domů jsem ale přišla naprosto bez úhony a celých 12 korun jsem stále měla. Ano, tímto začíná příběh vlastizrádce..

Ráno, když nás honili maturanti, jsem narozdíl od ostatních holek přeběhla silnici a schovala jsem se za velké auto.. A překvapivě mi to vyšlo, nic se mi nestalo. To jsem poprvé byla nazvána zrádcem.
Dále jsem byla zrádcem, dokonce vlastizrádcem nazvána ze školního rozhlasu. Ovšem ne jen já, ale všichni, kdož (mé oblíbené slovo :D) neměli červenou pásku - "socialistická vojenská" maturitní třída :). Naštěstí jsem byla zachráněna od trestu smrti a kousek červené pásky mi byl věnován.

I přesto jsme však s dalšími zrádci plánovali revoluci proti revoluci.. Bohužel nám to nevyšlo.
16. 2. 2009 - ?