12.4. - Vlastně se nic neděje

12. dubna 2010 v 19:31 | K. |  Stalo se..
Dlouho jsem nic nenapsala že? Ano, já vím.. Bohužel, vůbec není čas :-(. Nevím kde ho mám brát, protože já žádný v poslední době nemám (i když to tak možná vypadá). Kdybyste někdo věděl, kde koupit čas, dejte mi vědět ;-).

Ale teď již směle do.. krátkého článku.
Upřímně řečeno, dnes se nic závažného nestalo. Nikdo neperlil (to bude asi proto, že jsem nebyla na odpoledce), nikdo nic nerozbil (toť mým častým zvykem), nikdo nikoho ničím neohodil (i když se plánovalo). Vlastně to byl a je obyčejný den. Tak proč sem teda vlastně píšu?


Ráno jsem jako obyčejně vstala z postele a při pomyšlení, že je teprve pondělí, jsem chtěla zalézt zpátky do postele a nevylézt dřív než v pátek odpoledne. Nic mne dneska nečekalo. Dostali jsme známky z písemek (o kterých už dávno ani nevím - potvrzuje to moje otázka "My jsme něco psali?"), jednu psali (avšak ta se jako písemka počítat moc nedá), vyslechli si jak jsme generace vypatlanců a mohli jsme jít domů.
Tedy alespoň já, zbytek třídy musel strávit ještě dvě hodiny vyučování ve škole. Ovšem abych to neměla tak jednoduché, čekali mě lékaři. Celkem nic převratného, vše proběhlo bez větších problémů. Několik doktorů mě tento týden ještě čeká, to abych to neměla tak lehké :-).

Teď sedím doma u PC a píšu tento článek. Moje vyhlídky na zbytek večera nevyhlíží nijak zajímavě. Asi si vezmu knížku, zalezu si do postele a budu si číst :-). Literárně strávený večer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | Web | 12. dubna 2010 v 19:58 | Reagovat

Nic nerozbil? Má drahá, dnes jsem toho rozbila. Za a, teď jsem všechno kolem sebe pokydala jahodama. Za b, na odpoledce se nic nedělo, neboť jsme začli o 25 min. později :D
Ale ano. Kde koupit čas? Radím spolu s nudou. Když se nudíš hodně, máš na všechno stráášně moc času. A protahuješ to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?