Duben 2010

30.4. - Čarodějnice? Ne, Superman!

30. dubna 2010 v 20:14 | Kuželka, vášnivá sběratelka jmen |  Stalo se..
Kviti :-)
Dnešek pro mne nebyl nijak zajímavý.. Den jako každý druhý. Výjimka byl fakt, že už je pátek a já se zítra nemusím kodrcat do školy. Horší fakt byl ten, že jsme psali test z informatiky. A já ho vůbec neuměla. Naštěstí díky mému dnešnímu štěstí (říkejme tomu tak) to byla lehká věc :-). Ráno matika - a to bylo vůbec historicky poprvé, co se mne učitel zeptal jestli si chci napsat opravnou písemku! Já s díkem odmítla, jelikož se znám a napodruhý by to dopadlo ještě hůř.
Dále tělocvik a má zatracená alergie.. Díky této potvoře nemůžu pořádně dýchat, tudíž moje běhání stylem "Raz, dva, 50 metrů krokem" bylo spestření pro lidi v parku. Druhá hodina tělocviku se již odehrávala ve škole, kde jsme hráli fotbal. Myslím, že kdyby nás viděl nějaký fotbalista, tak vezme míč na rameno a utíká hodně, hodně daleko, jen aby ubránil ten míč. Ne že bychom míči ubližovaly, to ne! Já na něj byla hodná, když jsem se do něj kolikrát ani netrefila :D. A tak jsme si tam tak nějak hrály po našem, po tom holčičím.
Nevím jak je to možné, ale už několikrát na mne byl spáchán Pokus o vraždu Superhrdiny! Dnes to bylo podruhé v měsíci! Zatím jsem to vše ve zdraví (?) přežila, ale kdo ví že. Zřejmě jsem objevila svou další vlastnost - nesmrtelnost. A tak světe, třes se! Nesmrtelný a všemi utajovaný superhrdina pomalu vyplouvá na povrch! /Kdyby někoho zajímalo o čem že to tu mluvím, někdy vám to vysvětlím../

Dál už nic nebylo. Vlastně ono toho dneska nic moc nebylo. Do knihovny jsem stále nedošla, pokoj též nedoklidila, za kamarádkou jsem také nejela.. Teď jsem doma sama a hraju jednu nejmenovanou hru, která se mi dostala pod ruce. Zatím si ji užívám, nemůžu se od ní odtrhnout. Musím si ji vychutnat, dokud ji tu máme :-).
A jak tak pozoruji, právě teď mi v hlavě koluje spousta myšlenek. Proč to chci zveřejnit když nic není, vzpomínky, plány na víkend.. Já se vlastně na víkend těším, ani nevím proč.. Zřejmě proto, že se nemám celkem co učit, takže si můžu v klidu číst.
Nyní už se rozloučím. Že ještě žiju víte a já jsem se aspoň trochu zase vyzpovídala.
Loučí se a žádné upálení přeje K.

Jaro jak se patří

26. dubna 2010 v 22:17 | K. |  Fotím
O víkendu jsem dostala do ruky fotoaparát. A jak to tak bývá, bylo to velice nebezpečné. Spolu s mojí osobou vzniklo cosi, co se dá popsat jako nepopsatelné. Chudák baterka to nevydržela, tudíž musela být oživena pomocí nabíječky. Nebojte, ještě žije :)
Jak z toho vyplývá, celý víkend jsem strávila venku, s foťákem v ruce. A zde je pár mých výtvorů (berte je s rezervou, nejsem žádný fotograf, děkuji ;D)..
Leti to, co je to..

23. 4. - Ani jsem nebrečela

23. dubna 2010 v 19:24 | K. vzpomínajíc na GM |  Stalo se..
... © Kuželka0070Dnes jsem nebyla ve škole.
Jsou u nás přijímačky a maturity.
Konalo se sportovní dopoledne.
Místo toho jsem byla u doktorky.
Byla jsem doma.
Vzpomínala jsem...

Ráno jsem vstala normálně, mimořádně jsem nezaspala jako včera. Vlastně ani nebylo kam spěchat.. Kdybych šla do školy, sraz je v 9 hodin. Ale já šla místo toho k doktorce, tam jsem včas být nemusela. Šla jsem na očkování, nic zvláštního to nebylo. Jediné co bylo nepříjemné bylo čekání v čekárně. Asi celou hodinu jsem tam seděla a koukala na Rumcajse, než se na mne konečně dostala řada.


Cestou k doktorce jsem potkala naši bývalou učitelku na tělocvik, která je teď na mateřské. Zamávali jsme si, pozdravili se a pokračovali jsme všichni dál.
Po očkování jsem šla domů. Doma mne nic nečekalo.. Jen jsem přišla a zase jsem mohla jít na oběd.

Držte si bránice..

20. dubna 2010 v 19:09 | K. s velkou pomocí GM |  Vtipálci
..je tu pár hlášek retardů nejvyššího druhu
aneb co se zapsalo do Zlaté knihy perliček
díky nám :-)

Perličky

Fyzika, kluci se hádají, jestli je číslo 17,48 nebo 17,49.
Kuželka:"Je to 82,4 stupňů celsia"

Čeština, sloh a my píšeme názor na text.
GM:"Text se mi nelíbí, protože..."
Kuželka, bere Mher sešit a píše:"Jsem strašnej retard a slintám do sešitu"

Myslím jinak než dřív

16. dubna 2010 v 19:44 | K. |  Klávesnice v plamenech
Když jsem si před rokem (a dva měsíce k tomu) zakládala tento blog, měla jsem s ním úplně jiné plány než teď. Naštěstí z nich chvíli po založení sešlo a začal se rodit průměrný blog.

Představovala jsem si to úplně jinak než teď.
Nevím o co mi šlo, že jsem se chtěla zařadit k těm 95% neautorským blogům. Jenže, bum, bác, plesk! Svitlo mi! Uvědomila jsem si, nač zakládat další nudný blog o SBčkách a věcech tomu podobných.. A tak jsem se rozhodla o blog autorský. Tedy, aspoň pokus o něj :-).

Můj jediný nepřítel je čas. Nikdy nemám dostatek času na něco pořádného na blogu. Vše se točí kolem školy. Nyní mám pár plánů, jak bych chtěla, aby můj blog vypadal :-). Až se najde více času, pustím se do toho :-). Doufám, že mi to vyjde, plán je to hezký. Ovšem, buďme realisté že. Čas mne nemá rád, tudíž se mu budu muset přizpůsobit bohužel já.

Chtěla bych zde také zveřejnit mou tvorbu, ať už fotografickou či básnickou (já a mé 12 metrové básnické střevo ;D).. Tak třeba.. Za nějakou tu chvíli se toho dočkáme :-).

Kuželka0070

12.4. - Vlastně se nic neděje

12. dubna 2010 v 19:31 | K. |  Stalo se..
Dlouho jsem nic nenapsala že? Ano, já vím.. Bohužel, vůbec není čas :-(. Nevím kde ho mám brát, protože já žádný v poslední době nemám (i když to tak možná vypadá). Kdybyste někdo věděl, kde koupit čas, dejte mi vědět ;-).

Ale teď již směle do.. krátkého článku.
Upřímně řečeno, dnes se nic závažného nestalo. Nikdo neperlil (to bude asi proto, že jsem nebyla na odpoledce), nikdo nic nerozbil (toť mým častým zvykem), nikdo nikoho ničím neohodil (i když se plánovalo). Vlastně to byl a je obyčejný den. Tak proč sem teda vlastně píšu?

Teroristi

8. dubna 2010 v 19:36 | K. |  Vtipálci
Jedna z nejmenovaných profesorek nás při hodině odhalila, když řekla:
"Já jsem říkala, že diskuze bude řízená a tohle je terorismus. Vy jste fakt teroristi!"

Tak už to prasklo.. V brzké době očekáváme soud. Myslete na nás v dobrém :-)
16. 2. 2009 - ?