Začíná druhé kolo, aneb hoďme to za hlavu

5. února 2010 v 16:59 | Kdo jiný než má ďábelská osoba? |  Blog
Jestli někdo navštěvuje tento blog alespoň jednou za měsíc, jistě poznal, že už tu nejsem. Ano správně, chytrá hlava!
Poslední dobou to bylo složité, školy bylo až vysoko nad hlavu a celkově jsem nestíhala. Neříkám že se to teď nějak změnilo, ale jelikož jsem nemocná, mám čas trochu přemýšlet nad všemi věcmi okolo mne.
Dnes jsem se dozvěděla od doktorky, že nemocná budu i příští týden, jelikož můj stav se trochu zhoršil. Je to celkem fajn být doma, mít klid a volno, ale jakmile se člověk vrátí k tomu, co dělal naposledy, je to už o něco horší.

Ano, až se vrátím do školy, nebudu opět nic stíhat, bude mne čekat spousta dopisování, ať už jde o testy nebo zkoušení. Snažím se na to zatím moc nemyslet, protože tohle teď rozhodně nemám za potřebí. Teď se musím šetřit a mít klid, pokud chci být brzy zdravá!

Poslední dobou je vše jinak.. Ani nevím co je jak, ale je to tak. Od té doby, co jsem zde byla naposledy se toho mnoho změnilo. Jsem zase o něco starší, na mnoho věcí mám své určité názory, spousta věcí se stala a spousta ne. Poznala jsem pár nových lidí, kteří se stali mými přáteli a pár se jich také stalo mými nejmilejšími (tudíž tzv. nejlepšími) přáteli a já si jich moc vážím :-).

Už ani nevím co mám psát, spoustu jsem toho ještě neřekla, ale můj problém je, že momentálně je neumím nebo nevím jak je mám vyjádřit.
Když to tak vemu, oznamuji vám, že "se vracím" (čtěte jednou za čas pokud bude čas a nálada napíšu nějaký ten řádek).. Neslibuji vám to na 100%, jak už jsem říkala výše, poslední dobou nic nestíhám. Ale na takových možných 50% tu budu. Tím bych asi ukončila tento text, abych dále netrápila vás, ani sebe...

Autorka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | Web | 11. února 2010 v 19:58 | Reagovat

Však jsme rádi. Přemýšlela jsi, jak je v lavici nuda, když seš tam sama, nehledě na to, když ti tam učitelé všechny přisazují? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?