5.6. - Z "Holinky" bude brzo hovínko.. A já se z toho vydebim

10. června 2009 v 17:16 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Upozornění: Opět jako minule.. První část psaná v pátek, druhá dopsaná dnes..

Čus lidstvo! To koukáte že jsem zpátky, co? :D No jo, od pondělí to byla děsně dlouhá doba co.. Ale tak snad jste to všichni přežili ve zdraví jako já (teda docela). Mno.. Konec okolních žvástů o ničem a vzhůru do toho, proč jsem tady.

Dnešní den byl naprosto mimo chápání normálního jedince. První hodina utekla a poté následoval dějepis. Ano, i ten jsem přežila celkem bez úhony. Proč by taky ne, když jsem seděla s Great Mhery a vymýšlely jsme já, Mher, Linda a Aný "Ódu" na mojí kamarádku k narozeninám.

Třetí hodina - v klidu. Čtvrtá - taky. A konečně - pátá a to jest poslední (v pátek). Tak takhle hodina byla naprosto "božská". A to není žádná ironie (teda asi tak na 90%). Začalo to tím, že jsem Mher před hodinou schovala penál - o ano, je to už starý a trapný, ale co dělat když už myslíte jen na to, že už půjdete domu a jste z celýho týdne magor?? No to je jedno, stejně jsem to nikdy neuměla.Jakmile se mě zeptala jestli jsem neviděla její něco a něco (bylo toho víc co jsem strčila do lavice), neudržela jsem se a rozesmála jsem se. Já vím, taky trapný. No jo, co nadělám. Jsem trapná nejen kvůli tomuhle ale taky kvůli tomu, že nemám založený Facebook. Ano jsem zřejmě trapná a já to vím. Ohledně "Fejsu" by to bylo na delší povídání a jelikož už mě tlačí čas, dopovím co jsem načala. Celá fyzika byla ve znamení smíchu.

Nejen proto, že Mher tam najednou řekla "Olinka" a já ihned "To zní jak Holinka", ale také proto, že místo vytlemit tam panovalo slovo "vydebit".. No jo, tomu se říká "magorismus" :DD. Ale co, na tohle prostě jen tak nezapomenu. Možná, že za 50 let si to ani nebudu už pamatovat, ale do konce června to na 100% nezapomenu, o to se postarám...

Po škole jsem si zašla (lépe řečeno musela) do naší blízké knihovny. Šla jsem si půjčit Kaleidoskop od Raye Bradburyho (či jak se to píše). Ovšem čekalo mne překvapení - ostatně jako vždy. Oni to nemají! No super, řekla jsem si. Jelikož nám to učitelka řekla až dneska a máme to mít na úterý, mám co dělat. Z naší knihovny mě poslali do dalších dvou. Nijak jsem nezahálela a do jedný jsem jela. Jaké překvapení (ironie) - taky to nemají! Nevěděla jsem, zda mají v té třetí ještě otevřeno a tak jsem jela domů se podívat na internet. Koukla bych se, zamluvila si jí a sjela bych si pro ní (kdyby měli otevřeno). Ovšem při mé smůlu jasná odpověď - taky ne.

A proč ne ani tady? Dorazila jsem domů, zapla počítač, internet, naťukala stránky městské knihovny a hledala, hledala a koukala. Normálně by měli mít otevřeno do 19, ale bohužel.. Volby.. Blbý volby! Kvůli nim mají dnes a zítra zavřeno. Super. Hold má profesorka smůlu. Jelikož bych to za den nepřečetla - a navíc - v pondělí mají všechny moje blízké knihovny zavřeno a v úterý je už pozdě.. Toť můj život..

Dopsáno dnes:
Poznámka: Jelikož je dneska středa a ono úterý bylo včera, mohu napsat co se stalo. Včera se žádné to "povídání o knížce" nekonalo a tak jsem si i oddychla. Je ale možná pravděpodobné, že bude v pátek, ale nevím. Uvidím, napíšu a postěžuju :D.

Poznámka 2: Na obrázku máte naše "Velké dílo".. I to se dá udělat ze školního oběda :D..
A tady je ještě nakonec moje dílo.. Název: "Upír v akci"..:

Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 11. června 2009 v 15:59 | Reagovat

Zapomělas napsat,že jeden Kaleidoskop jsem půjčila já a tudíž ho nemáš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?