24.6. - Všude samá modrá..

24. června 2009 v 19:46 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Takže jsem opět tady a vy zase máte co číst :o).

Teď tak přemýšlím, proč se vůbec ozývám, když stejně víte, že jsem naživu (snad :D a jestli to taky víte :DD). No nic.. Jsem tu s jinou věcí. Vlastně mám dvě věci. Napřed ale "pohovoříme" (kdo ví, pochopí) o té jedné a teprve až potom se vrhneme na tu druhou ;).

Nyní již dost otálení a s hrdostí do toho..

No.. Tak dnešek nebyl nijak "extra super duper mega mazec normoš upe hustě prostě nářez". Ne, byl to celkem normální den. Klasifikace se už uzavřela v pondělí, tudíž teď se kromě nudných hodin nic nedělání a různých třídnických věcí nic nedělá. A tomu tak mělo být i dnes..


Jako každý ráno jsem se násilím vykopala z postele. Ach, ještě pár dní a v úterý sbohem školo :P! Už se nemůžu dočkat! Závidím těm, kteří už skončili a mají prázdniny.. Ale tak zpět k tématu. Udělala jsem obvykle předpokládané věci a vyrážela do školy. Jelikož už nám třetí den netekla voda, ranní hygiena byla trochu obtížnější, ale zvládla jsem to i když to bylo někdy namále :D. No nic.. Vyrážím do školy. Sakra 7:50 a já jsem ještě doma!

Okamžitě vyrážím. Super, nejdou mi zamknout dveře. Opět mě to zdrží. Když už konečně vyrazím, letím jak namydlený blesk. Jsem už skoro u školy a najednou slyším odbíjet osmou hodinu. Zrychlím ještě víc tak, že pomalu běžím. Uf, oddechnu si, když při mém vchodu do školy zjistím, že máme ještě zavřenou třídu, tudíž jsem to stihla..

1. hodina angličtina a poté 4 celé zbylé hodiny třídnická práce. Čistili jsme skříňky (nevím proč, když už jsme je tak dostali?!), vybírali učebnice a blbli :D. To by člověk neřekl, kolik toho všeho se dá najít v naší tak celkem nijak moc velké skříňce. Jelikož jsme si vyklízeli věci, všechny jsme si brali domů. No a co takhle tam třeba najít i koloběžku?? Je to jasný! Koloběžka vyhrává po celý zbylý den! Vystřídalo se na ní tolik lidí.. Dokonce tu byl i pokus o čtyři lidi, poté tři, ale nakonec jsme usoudili, že pokud to budeme zkoušet takhle, jde to jen max. ve dvou.

Jinak nic dalšího extra se nedělo. Jediný na co jsme dneska zapomněla, bylo si vzít a odevzdat čítanku :D. Mimo jiné se dnes u nás v aule konal i koncert.. No.. Byla jsem se podívat asi jen 2x a to mi bohatě stačilo (ještě že to nebylo povinný - asi bych brzy ohluchla :D). Upřímně - nijak mi to ani nechybí že jsem tam nebyla. Já jsem měla lepší věci na práci :P.

A dál se opravdu již nic nestalo. Odpoledne když jsem šla domů, jsem se od mamky dozvěděla, že konečně po 3 dnech nám teče voda a že se to ti dělníci laskavě ráčili již dodělat. Takže teď!! MILUJU TEKOUCÍ VODU!!

No a to už bude vše.. musím zase letět :D. Takže loučím se! Buenos noches :D (či jak se to píše xD)

P.S.: Prosím vás moc prosím! :D Kdo dočetl tento článek, ať napíše do komentářů. Třeba jen smajlíka nebo "dočetl/a", ale prosím, napište tam. Chci zjistit, kdo všechno je můj čtenář :o). Díky moc Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 25. června 2009 v 14:41 | Reagovat

S tím koncertem máš naprostou pravdu - byla jsem se tam mrknou jednou,dvakrát. Nechápu,jak se to někomu mohlo líbit,když nám to dělalo hudební podkres oběda  :-D
Vyklízení skříněk??? Raději nekomentuju,neboť když jsem se táhla s tunou věcí, myslela jsem,že pojdu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?