12.6. - A je to!

12. června 2009 v 16:02 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Zdravím všechny!

A konečně je to tady! Po dlouhé době, během které jsem nebyla schopná nic vymyslet, je to konečně tady.

Na blog.cz běží už asi tak 14 dní soutěž "Vyfoťte lidi a svůj blog". Jelikož jsem se ještě nikdy ničeho nezúčastnila a konkurence v době zahájení byla malá, řekla jsem si, že to zkusím.

Ale o tom až za chvíli, teď se pustíme do rozboru dnešního dne..

Když vyrážím do školy, beru si s sebou věci na focení. Řeknu vám, nic lehkýho to nebylo :D. No co řeknu si a vyrážím.

První a druhou hodinu jsme všichni přežili celkem ve zdraví. Třetí hodina byla ve znaku různých kyselin a bůhví čeho všeho. O ano, hádáte dobře. Měli jsme chemii a psali test. Celkem nic zvláštního :D. Mně to dopadlo dobře :D.


A co dál se mi (ne)stalo? Shrnu to, celkem nic. Čtvrtou a pátou hodinu jsme přežili a pak už hurá domu! Vlastně pardon! Hurá na focení :D! Vskutku - teď začíná řeč o onom odpoledním zážitku. Po dlouhém úsilí (jak by ne, když vám to slíbí nějakejch 20 lidí a pak tam polovina neni nebo to odřekne) se mi podařilo shromáždit 10 lidí (jsou vidět na obrázku :D)..

Jelikož jsem neměla nijaké "extra" plány jak to vyfotit, jednoduše jsem ráno vzala několik párů teplých rukavic na zimu, jednu vánoční čapku a už to jelo :o). Vím, že kam se hrabu na některé účastníky této soutěže na blog.cz, ale snaha se snad taky cení :). Dalo mi to totiž docela práci :D...

Původně to mělo vypadat jinak, bohužel okolnosti a podmínky nám nepřáli. Jak už bylo řečeno, kam se hrabu na mnohé účastníky (v tuto chvíli mám na mysli podle mě jasnou favoritku/či favorita :D?)... No co, zkusit to mohu.. A tak je zde a tady naše "Rukavicovozimovánoční akce :D"


Soutěžní fotka zde.............:

P.S.: Omlouvám se za kvalitu - nic moc. Jaksi to trochu dopadlo takhle :D..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?