10.6. - Je tu ještě někdo kdo nemá sešit? Já nemám víčko!

10. června 2009 v 18:22 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Tě bůh všichni! Tak jak to jde? U mě docela dobrý. Teda až na tu školu :o(. Letošní vysvědčení nebude nijak moc příjemné :(. Ale dost o škole.. Už tak jí mám plný zuby a čeho se teď dost bojím je matika.. Ale jak už bylo řečeno, dost o škole!!

Teď pojedeme vláčkem trolejáčkem pěkně k věci :D.
Dnešek nebyl nijak hezký den. Proč by měl, když máte psát test ze zemáku a ihned další hodinu být zkoušený z občanky?

No vezmu to stručně a rychle, protože co psát, když se vlastně nic moc nestalo?

První hodina v pohodě. Druhá už "pokulhávala". Včera jsme totiž psali neplánovanou písemku z matiky na věci, který nechápu. Což jsou - úměrnosti. Ať se snažím jak chci, nechápu to. Naštěstí teď už jsem konečně po týdnu něco pochopila, tak uvidím. A dneska jsme se dozvěděli známky. Ty moje si radši nechám pro sebe, bude to lepší..

A potom - zemák. Jo super, test. Všichni se ještě rychle před hodinou snaží něco naučit, ale většině se to moc nedaří. Patřím mezi ně. Sešit, učebnice a atlas jsou otevřené. Koukám, hledám a snažím si to zapamatovat. Zvoní. Po chvíli je tam profesor. A píšeme test...
Vypršel čas, odevzdáváme. Jo super! Mám tam úplně všechno! Jenže to bych samozřejmě nebyla já, abych tam nějaký ty chyby neměla. Našla jsem si tam 4 chyby z 11 úkolů, tak snad to dopadne celkem dobře.


Poznámka: A ještě aby jste věděli, že to jsem opravdu já.. Jako bonusovou otázku jsem měla co znamená "Big Apple".. A já tam samozřejmě napsala že je to výrobce technických blbostí :D. Naštěstí mě kamarádka (spolusedící) zachránila a řekla mi, že Big Apple je New York. Panebože to jsem vážně celá já!! Nedávno jsme to probírali v angličtině a já na to úplně zapomenu! No jo, celá já a to nekecám! :D Okamžitě jsem škrtla onoho "technického výrobce" a napsala NY...Vskutku, vážně já.

Tramtaradá! A máme tu občanku. Super, budu zkoušená.. Tramtaradáá! Hodinu přežívám a najednou - zazní moje jméno. Jdu k tabuli. Po pár minutách si již jdu sednout.. Dostávám chvalitebně. No.. Nevím nevím, mám to teď mezi a navíc mi poslední dobou ten poslední test nedopadl zrovna nejlíp (proč by taky měl, když tam profesorka dala věci které jsme ani nepobírali, nedělali apod?!?)
Poznámka: Ještě k tomu testu :D. Dostala nás všechny Bára. Na otázku co napsala u slova "xenofobie" (vůbec nevím o tom, že by jsme si vysvětlovali co to znamená..?!?!) nám odpověděla, že tam má "strach ze seriálu Xena". Tak jako tohle nás dostalo všechny, bez rozdílu..:D

Jinak dnes nic zvláštního. Pátá i šestá hodina byla "v cajku". Jediné, co je takové ("neznám výraz") je to, že mi kluci ukradli víčko od lahve jenom proto, aby si s ním mohli házet. Díky tomu, že ho potom někde ztratili, jsem musela celou češtinu pít z lahve, abych to pití vypila. A na otázku zda někomu chybí sešit jsem odpověděla, že mi chybí víčko :D. Menší spestření vyučovací hodiny..(ovšem nevím zda to bylo slyšet v celé třídě..co rozhodně vím, že kolektiv kolem mne se smál). Ale jak říkám - není to nijak důležité.

A to už bude asi vše.. Odpoledne se nic extra super bombovýho nestalo.

Loučím se.. Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 10. června 2009 v 21:25 | Reagovat

Já snědla shnilou třešeň, dvacet třešní zapila a očekávám "důsledek" mé retardace. Seřvala mě jedna nejmenovaná profesorka,o níž je známo,že vždycky na jednoho nebožáka 45 min. řve. Dnes sem to byla já,bohužel...
A matika? Kdybych si nevyhádala jednu lepší známku,bylo by to blbý,ale takhle... To ušlo :)

2 Kája:) Kája:) | 12. června 2009 v 16:12 | Reagovat

HA!! :D je to středa!!:D tradadaaaa!:D pac ve stredu mame druhou hodinu matikuuuu!!:D a pro great mhery: nic si ze zahalcice pindice nedelej :D:D:D :-D  :-D  :-)  ;-)  :-P  :-D  :-)  ;-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?