1.6. - Do nového měsíce jen to nejlepší

3. června 2009 v 18:02 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Poznámka: První polovina článku byla psána 1.6., druhá dnes 3.6... Berte to navědomí :D Děkuji :D

Zdravím mé věrné čtenáře.. Možná jste si všimli, že teď tu není odkaz na celý článek, tudíž kdo si to bude chtít přečíst celé (a to doufám že všichni :D), tak musí kliknout na přidat komentář. Ale tak snad to nemusím říkat, podle mě je to jasná věc :D ;o). (můžete si to zkusit ihned za chvíli :oP)
Ale teď už k věci, dokud ji mám v paměti.

Kdybych včera nemusela odjet od babičky - a hlavně od jahod a třešní (:D), nikdo by mě nikam nedostal. Bohužel se vším jsem se musela rozloučit a odjet směr domov. A tak, když jsem dnes ráno vstala, čekalo mne probuzení do nového měsíce. Nejen že je dnes Den dětí, nejen že nyní mají všichni moji přátelé narozeniny (musím ještě "dopopřát" pár lidem), ale také a to je to hlavní - už je červen a zbývá už jen 21 školních dní do konce roku (teda aspoň pro mne)!!

Jenže, červen má i svoje nevýhody. Vlastně - jednu nevýhodu. A to je - škola. Profesoři se zřejmě probrali po ročním spánku a tak nám teď začínají "solit" jednu písemku za druhou. Držte mne, než padnu..

Už se těším jak dostanu vysvědčení a půjdu domu s tím pocitem, že druhý den už mám volno. Bohužel, na to si musím ještě pár dní počkat :o(. Při pomyšlení na to, že už je červen, nestačím se divit. Vždyť to tak rychle uteklo!! Já vím, jsem ráda že už bude konec roku, ale tak rychle?! Proč se nám to "krásné" zdá někdy tak krátké a jindy zase dlouhé? Nad tím a nad mnohými jinými věcmi bych tu dokázala přemýšlet celý den. Ale já jsem tu dnes kvůli něčemu jinému.

Co se vlastně dneska stalo, kromě toho co už jsem výše zmínila? Řeknu to takhle - hodně věcí.
Při češtině jsme psali test - celkem nic zvláštního.. Poté tělák. Tak na něj - na něj jen tak nezapomenu. Zkráceně - hráli jsme baseball (či jak se to vůbec píše) a já se stala historicky první průkopnicí, která míček odpálila přes zeď kamsi pryč :D. Naštěstí ten můj se ještě našel, bohužel ten kamarádčin (která to odpálila chvíli po mně), ten se nenašel. Lépe řečeno - nevrátil se nám i když se měl.

Jinak celkem nic zajímavýho. Při chemii se ukázala naše "inteligence" z čehož vítězně vyšla pouze Mher :o). Zbytek dne pohoda.

Odpoledne jsem šla na rehabilitaci se zádama. Jelikož už mě třetí den bolí záda a nejde s tím nic dělat, zeptala jsem se na to. A co se nedozvím - já si zablokovala žebro. O ano, až takový šikula jsem :D.
Pozn. ze středy: Teď už je to žebro mnohem lepší :o)..

A to už je zřejmě opravdu vše :). Loučí se "Kůža-nula-sedm"(=moje narychlo vymyšlená zkratka či co :D) :DD..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 3. června 2009 v 21:16 | Reagovat

No,ta chemie byla jaksi taksi kombinace nepozornosti a mého mozku,takže nevím. Vsadím se,že kdybych dávala pozor,tak splynu s davem a radši ruku zvednu,abych nebyla sama,ačkoliv jsem to chápala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?