Červen 2009

26.6. - Jsem pozadu

26. června 2009 v 16:28 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Takže zdravím, co jiného. Dnes to vezmu rychle, musím stihnout ještě spoustu věcí :D.

Tudíž bez okolků - co se to dneska zase stalo..
Ráno zaspím - budík nezazvonil i když měl. Naštěstí mě zachránila mamka, která mi v osm volala, jestli jsem už vstala. Štěstí - máme od devíti, takže to stíhám úplně v klidu. Po chvíli již vyrážím a nic mi nebrání k cestě do školy. V uších mám sluchátka a poslouchám moji spravenou mp4 (spíš to je mp3, protože videa tam nějak nejdou :D). No jo, to se to poslouchá, když to máte spravený a nemusíte už šílet kvůli tomu, že se tam pokazil dotek, takže nehrajou žádný sluchátka :o).

24.6. - Všude samá modrá..

24. června 2009 v 19:46 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Takže jsem opět tady a vy zase máte co číst :o).

Teď tak přemýšlím, proč se vůbec ozývám, když stejně víte, že jsem naživu (snad :D a jestli to taky víte :DD). No nic.. Jsem tu s jinou věcí. Vlastně mám dvě věci. Napřed ale "pohovoříme" (kdo ví, pochopí) o té jedné a teprve až potom se vrhneme na tu druhou ;).

Nyní již dost otálení a s hrdostí do toho..

No.. Tak dnešek nebyl nijak "extra super duper mega mazec normoš upe hustě prostě nářez". Ne, byl to celkem normální den. Klasifikace se už uzavřela v pondělí, tudíž teď se kromě nudných hodin nic nedělání a různých třídnických věcí nic nedělá. A tomu tak mělo být i dnes..

Tak trochu nestíhám..

17. června 2009 v 17:57 | Kuželka0070 |  Blog
Asi jste si všimli, že poslední dobou tu toho moc nepřibývá. Vysvětlení je jednoduché - nestíhám. Kdo má IQ aspoň o trochu větší než tužka, pochopí proč :D. I když - vlastně proč to tu říkám :D..

Pro těch pár lidiček, kteří tu kdy zanechali komentář stačí jen říct že nestíhám :D. No nic.. Opět se půjdu věnovat té mojí "velmi oblíbené" (ironie) věci.

Však vy víte co mám na mysli, každý tam musíme/museli/budeme muset chodit ;o). No jo, "ti důležití" si vzpomněli, že je asi opravdu zapotřebí se konečně probudit a tak to taky vypadá.

Loučím se a jdu opět k mé každodenní činnosti - učit se, učit se a ponořit se do četby (konečně ty knížky měli v knihovnách! :D)..

Kuželka0070, která v tuto chvíli onu budovu nemá zrovna dvakrát v lásce :o)

12.6. - A je to!

12. června 2009 v 16:02 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Zdravím všechny!

A konečně je to tady! Po dlouhé době, během které jsem nebyla schopná nic vymyslet, je to konečně tady.

Na blog.cz běží už asi tak 14 dní soutěž "Vyfoťte lidi a svůj blog". Jelikož jsem se ještě nikdy ničeho nezúčastnila a konkurence v době zahájení byla malá, řekla jsem si, že to zkusím.

Ale o tom až za chvíli, teď se pustíme do rozboru dnešního dne..

Když vyrážím do školy, beru si s sebou věci na focení. Řeknu vám, nic lehkýho to nebylo :D. No co řeknu si a vyrážím.

První a druhou hodinu jsme všichni přežili celkem ve zdraví. Třetí hodina byla ve znaku různých kyselin a bůhví čeho všeho. O ano, hádáte dobře. Měli jsme chemii a psali test. Celkem nic zvláštního :D. Mně to dopadlo dobře :D.

10.6. - Je tu ještě někdo kdo nemá sešit? Já nemám víčko!

10. června 2009 v 18:22 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Tě bůh všichni! Tak jak to jde? U mě docela dobrý. Teda až na tu školu :o(. Letošní vysvědčení nebude nijak moc příjemné :(. Ale dost o škole.. Už tak jí mám plný zuby a čeho se teď dost bojím je matika.. Ale jak už bylo řečeno, dost o škole!!

Teď pojedeme vláčkem trolejáčkem pěkně k věci :D.
Dnešek nebyl nijak hezký den. Proč by měl, když máte psát test ze zemáku a ihned další hodinu být zkoušený z občanky?

No vezmu to stručně a rychle, protože co psát, když se vlastně nic moc nestalo?

První hodina v pohodě. Druhá už "pokulhávala". Včera jsme totiž psali neplánovanou písemku z matiky na věci, který nechápu. Což jsou - úměrnosti. Ať se snažím jak chci, nechápu to. Naštěstí teď už jsem konečně po týdnu něco pochopila, tak uvidím. A dneska jsme se dozvěděli známky. Ty moje si radši nechám pro sebe, bude to lepší..

A potom - zemák. Jo super, test. Všichni se ještě rychle před hodinou snaží něco naučit, ale většině se to moc nedaří. Patřím mezi ně. Sešit, učebnice a atlas jsou otevřené. Koukám, hledám a snažím si to zapamatovat. Zvoní. Po chvíli je tam profesor. A píšeme test...
Vypršel čas, odevzdáváme. Jo super! Mám tam úplně všechno! Jenže to bych samozřejmě nebyla já, abych tam nějaký ty chyby neměla. Našla jsem si tam 4 chyby z 11 úkolů, tak snad to dopadne celkem dobře.

5.6. - Z "Holinky" bude brzo hovínko.. A já se z toho vydebim

10. června 2009 v 17:16 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Upozornění: Opět jako minule.. První část psaná v pátek, druhá dopsaná dnes..

Čus lidstvo! To koukáte že jsem zpátky, co? :D No jo, od pondělí to byla děsně dlouhá doba co.. Ale tak snad jste to všichni přežili ve zdraví jako já (teda docela). Mno.. Konec okolních žvástů o ničem a vzhůru do toho, proč jsem tady.

Dnešní den byl naprosto mimo chápání normálního jedince. První hodina utekla a poté následoval dějepis. Ano, i ten jsem přežila celkem bez úhony. Proč by taky ne, když jsem seděla s Great Mhery a vymýšlely jsme já, Mher, Linda a Aný "Ódu" na mojí kamarádku k narozeninám.

Třetí hodina - v klidu. Čtvrtá - taky. A konečně - pátá a to jest poslední (v pátek). Tak takhle hodina byla naprosto "božská". A to není žádná ironie (teda asi tak na 90%). Začalo to tím, že jsem Mher před hodinou schovala penál - o ano, je to už starý a trapný, ale co dělat když už myslíte jen na to, že už půjdete domu a jste z celýho týdne magor?? No to je jedno, stejně jsem to nikdy neuměla.

1.6. - Do nového měsíce jen to nejlepší

3. června 2009 v 18:02 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Poznámka: První polovina článku byla psána 1.6., druhá dnes 3.6... Berte to navědomí :D Děkuji :D

Zdravím mé věrné čtenáře.. Možná jste si všimli, že teď tu není odkaz na celý článek, tudíž kdo si to bude chtít přečíst celé (a to doufám že všichni :D), tak musí kliknout na přidat komentář. Ale tak snad to nemusím říkat, podle mě je to jasná věc :D ;o). (můžete si to zkusit ihned za chvíli :oP)
Ale teď už k věci, dokud ji mám v paměti.

Kdybych včera nemusela odjet od babičky - a hlavně od jahod a třešní (:D), nikdo by mě nikam nedostal. Bohužel se vším jsem se musela rozloučit a odjet směr domov. A tak, když jsem dnes ráno vstala, čekalo mne probuzení do nového měsíce. Nejen že je dnes Den dětí, nejen že nyní mají všichni moji přátelé narozeniny (musím ještě "dopopřát" pár lidem), ale také a to je to hlavní - už je červen a zbývá už jen 21 školních dní do konce roku (teda aspoň pro mne)!!

Jenže, červen má i svoje nevýhody. Vlastně - jednu nevýhodu. A to je - škola. Profesoři se zřejmě probrali po ročním spánku a tak nám teď začínají "solit" jednu písemku za druhou. Držte mne, než padnu..
16. 2. 2009 - ?