(18.5.)...Název neexistuje...

18. května 2009 v 18:33 | Kuželka0070 chce víkend! |  Stalo se..
Tak jsem se rozhodla.. Jelikož se momentálně nic moc neděje a já nevím co a o čem sem vůbec psát, tak mne napadlo, že se vás tedy zeptám.
Dole pod článkem najdete anketu, tak na ní prosím odpovězte. Vím, že je to už "klišé", ale co jinýho dělat?? V tuhle dobu se nic neděje, tudíž..

Ale možná že přeci jen...... Jak se tak nad dneškem zamýšlím. Pár informací by vám neuškodilo.


První hodina (čeština) nám odpadla, jelikož je profesorka u maturit na nějaký jiný škole či co :D. Mně to vůbec nevadilo - aspoň si přispím. Myslím, že tak to měli snad všichni. Další dvě hodiny - chemie. Jelikož jsme ani my, ani kluci neměli tělák, měli jsme místo toho chemii. Při pomyšlení že jí zítra budeme mít opět suplovanou (jak říkám - profesorka je u maturit), tak se zblázním.
Doufám, že tohle bude poslední suplovaná hodina chemie v tomto týdnu, jinak mě hledejte v Bohnicích.

Dále matika - ta byla v pohodě. Potom zemák - taky v pohodě - Panamský průplav - co víc si přát :D.. A potom.. Ájina. Druhý půlce hodina odpadla (měli mít matiku - kdyby to někdo nechápal, tak ať radši neřeší), což už je poněkolikátý!! Když by to mělo odpadnout nám - tak to ne, že ano! To prostě nejde! My to s nima prostě musíme spojit samozřejmě! No.. Radši to řešit nebudu - stejně to nevyřešim.

Jinak se vůbec nic nestalo - jak už jsem říkala. Zítra mě čeká opět den s velkým "D". Budeme mít bižuli, chemii a taky děják. Radši mě odstřelte tady a teď.. Už chci zase víkend!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 28. května 2009 v 15:57 | Reagovat

Nejsi sama,kdo jen co zaslechne slovo "škola" a "pondělí" už myslí na to,jak stráví víkend. Taky víkendy miluju a úplně se těším na ten slastný pocit když v pátek vylezu ze školy a nemusím příští dva dny do školy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?