29.5. - Přemýšlení je věc pro inteligentní lidi (+opět soutěž)

29. května 2009 v 18:20 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Milé dámy, slečny, dívky, milí pánové, chlapci, hoši..
Pohodlně se usaďte a v klidu si vychutnejte dnešní článek.
Dnešní článek Vám přináší, jako vždy a také jak jinak - kdo jiný než já?

Zdravím vás lidi. Dnešní úvod není nijak moc důležitý - nemusíte si nad ním nijak lámat hlavu :o). Vysvětlení je jednoduché - nudím se. Nenapadají mě již žádné úvody, kterými bych vás mohla vítat. A tak.. A tak vzniká toto..
Prostě a jednoduše prací úvodu je uvádět :D. A to tenhle úvod docela splnil. Ale dost o úvodu, stejně je to nudný. Teď konečně k jádru věci. Vlastně pardon - k jádru věcí! Mám totiž trochu víc věcí na srdci a ty byste se v tomto článku měli dozvědět.

A co nás vlastně dneska čeká (kde jsem už tuhle větu jenom slyšela??)? To se dozvíte právě teď (opět deja vú (? nevím jak se to píše) :D)..:

  • Chystám se probrat dnešek - nijak zvláštní den - nuda jako obvykle
  • Napsat pár řádků o soutěži

To by bylo snad všechno z toho hlavního. Dále se tu možná objeví nějaké další nepodstatné věci, ale to opravdu - asi. Tak a teď již směle do prvního bodu dnešního článku.

Dnes, jak už bylo řečeno se nic opravdu "bombastického" nestalo. Den jako každý jiný. Maturity už skončily a maturanti si dnes (podle toho co jsem četla) šli pro vysvědčení. Nic zvláštního. Nás ostatní studenty to čeká už jen za 22 školních dní.
Celý den probíhal celkem v klidu. I když už jsme něměli náhradní rozvrh, den jsme přežili - lépe řečeno my ho museli přežít. 1.,2.,3, hodina v klidu. 4. hodina čeština - literatura. Psali jsme test. Super - profesorka nám tam dala tolik věcí, že jsem většinu ani nestihla. Mno - tak snad aspoň ten zbytek budu mít dobře.
Poté poslední hodina. Opět jsem nepochopila některé věci ohledně ani nevím čeho. No.. Snad to pochopím jindy. A to by byl tak dnešek. Dnes už by se nic odehrávat nemělo, tudíž zbytek dne bude asi nic moc zajímavýho.

Dále soutěž...
Je pravda, že když se na to podívám z jiné stránky, je asi těžké uhodnout koho nebo co jsme to nakreslili.
Nevím čím to je, jestli tím, že je to těžké a vím to jen já, Mher a Lucka a nebo tím, že na tenhle blog chodí jen opravdu malé minimum lidí (nevím kolik vás sem chodí - nemám počítadlo a tak to jen tak tipuju podle komentářů => já vím, ne každý tu zanechá komentář když sem přijde, ale tak co..).
A tak, aby jste z toho něco měli a já abych tady nedělala nic zbytečně, poradím vám.

Tady jsou moje další nápovědy:
  1. Na obrázku jsou nápisy "To je jistota nade vše" a také "Jistota jak prase". Kdo alespoň trochu zapřemýšlí, možná ho něco ohledně těhle nápisů trkne.
  2. Možná vás napadá (jestli teda to z toho poznáte), že jsme nakreslili zvíře (přesněji prase). Ano prase to doopravdy je. Ale my chceme vědět, koho jsme tím chtěli vyobrazit!
  3. A aby vám to bylo jasnější - tato osoba se pohybuje v oblasti politiky.
  4. Dále je tato osoba nyní označována jako "Pan vajíčko"..
Myslím, že díky tomuhle, už je to vážně lehký! Jinak pravidla a další věci najdete tady..

Tak neváhejte a pište pište :o).. Ceny budou zajímavé :o)...:D

Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni na uvítanou..

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?