27.5. - Nic nechápu + dole malá soutěž!

27. května 2009 v 17:32 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Úvod a s ním i pozdrav vynechám a jdu rovnou k věci..

Asi jste si všimli, že teď tu dlouho nic nepřibylo. Vysvětlení je jasné - není čas. Proto dnes, jelikož mám alespoň trochu času na to sem něco přidat, jsem se rozhodla zde shrnout pondělí, úterý a středu, protože to podle mne stojí za pozornost.

Tedy dost otálení a už už do toho..
V pondělí se nic zvláštního nestalo. Jelikož jsou tento týden maturity, máme náhradní rozvrh (jenom do 11:30! :P :D) v pondělí, úterý, ve středu a ve čtvrtek jdeme do divadla. Bohužel od pátku už máme normálně :(.
Pondělní školní den jsem přežila. Jenže poté mě následovala návštěva mého dalšího nového doktora (lépe řečeno doktorky), u které jsem byla poprvé. O ano - mluvím o alergologii.

Kvůli mé dvouměsíční nemoci, která už teď naštěstí mizí pryč mě moje praktická doktorka doporučila, abych jela k moři. Mám na výběr pár možností kam bych mohla jet, ale možná to dopadne i tak, že prostě zůstanu doma a je vystaráno.

Dále mě také poslala na alergologii.. Tam jsem také v pondělí šla. Jelikož jsem tam byla poprvé, nevěděla jsem co mě tam čeká. Jak vidíte, přežila jsem to, i když jsem večer vypadala jak "feťák" (komu dělali ty kapičky a pak je bodali, tak snad pochopí co myslím). Upřímně - zkrátím to. Podle doktorky jsem alergická na:


  • peří
  • nějaké trávy
  • břízu
  • pelyněk
  • psa a kočku
    (snad jsem to všechno vyjmenovala :D)
Dále mám naznačeno pár dalších alergií - třeba na roztoče. Zajímalo by mě, jak můžu být alergická na psa a kočku, když doma ani nikde jinde žádné zvíře nemáme, natož pak onoho psa a kočku. A co víc - nikdy jsem s nima nijak extrémně nepřišla do styku tudíž mi to trochu nedává smysl. Ale co nadělám - zřejmě je to možné, takže nevím.. Na další kontrolu jdu až po pylové sezoně, takže až v říjnu. Toť vše ohledně mé alergie..
Odpoledne jsem ještě s mamkou zašla ke kadeřníkovi. Moje první slova na odpověď kadeřnice co si představuju byla: "Eh.. Mno.. Já nevím..:D". I když už asi měsíc přemýšlím o tom jaký chci účes, realita byla jiná. Nevěděla jsem co chci. Nakonec to dopadlo že mám něco jako trochu sestříhané mikádo a opět ofinu, stejně jako předtím. Příště už třeba bude něco jinýho :D.

V úterý to samé v bledě modrém. Škola v pohodě. Před naší poslední hodinou (matikou) jsme si já, Mher a Lucka jen tak kreslili. Nakonec to dopadlo tak, že za našich společných sil (:DD) dopadla ona kresba nahoře v článku. A tak mě tak napadlo :D... Jelikož jsem obrázek upravila "pro soutěž", tak ten, kdo uhádne koho nebo co jsme nakreslili, ten ode mne dostane dárek (nejspíš asi diplom). A aby to nebylo tak lehké, dole hledejte informace o "snadném získání výhry".

Nevzniklo jen toto dílo, ale i mnohé další. Bohužel, ty nemohu zveřejnit, protože je nemám. Až je získám, snad je zveřejním :o).
To je asi tak vše ;)..

A konečně - středa. Dnes oproti včerejšku nic zvláštního. Opět jsme měli náhradní rozvrh. Při ájině jsem si spletla jak se anglicky řeknou kalhoty a tenisky. Proto ze mne dostala Mher "výtlem", když jsem jí řekla: "Hele, nejsou náhodou trainers kalhoty?!?!".. Bohužel - poslední dobou to všechno pobírám nějak pomalu. Nechápala jsem, čemu se jako směje. Asi po 5 minutách, kdy se mi to snažila vysvětlit (bohužel přes smích to nešlo :D) mi to konečně docvaklo.. Kalhoty jsou trousers a ne trainers.

Dále fyzika - tu jsem také nepochopila, jak jinak. Nakonec jsem to ovšem taky tak nějak pochopila, tudíž teď se můžu chlubit tím, že jsem pochopila onen vzoreček na vypočítání ani nevím čeho :D. Potom bižule, ta nic, to jsme jen sledovali video, u které by polovina ráda spala, bohužel to nějak nešlo..

A poslední hodina - chemie. Tu jsem také a opět nepochopila, jak jinak. I když se mi to Mher zase snažila vysvětlit, stejně to pořád nechápu. Tak nevím, třeba to pochopím časem.. Do nějaký další písemky na tohle mám snad ještě čas to pochopit :). Upřímně - obdivuju Mher, že má se mnou takovou trpělivost, protože já kdybych byla na jejím místě, tak po 5 minutách se mnou už ztrácím trpělivost :D. Jak říkám - můj mozek už nic nebere - "předčasně vypnul" a teď si zřejmě už užívá někde ne Floridě či kde :D.

Toť už opravdu vše vážení a milí čtenáři/čtenářky..


Pozor soutěž!!!
Pravidla soutěže:
1) Soutěže se nesmí zúčastnit osoba, která pracovala na tomto "projektu"!!
2) Odpovědi pište do komentářů
3) + k odpovědím napište co chcete na diplom (to bude pravděpodobná cena pro vítěze)
4) + k tomu všemu ještě kontakt na sebe (web, e-mail..)
5) Beru jen první 3 lidi!!!! (kdyby byla velká účast, možná jich bude víc)

A teď o co jde..
Nahoře v článku je obrázek, který jsem ze srandy stvořili.. A já se vás teď ptám, koho či co jsme to stvořili. Nápovědou mohou být nápisy - "To je jistota nade vše" a také "Jistota jak prase".. Kdo alespoň trochu sleduje aktuální dění okolo ČR, ten by to měl uhádnout naprosto bravurně!

Takže co jiného popřát, než hodně štěstí a ty správné odpovědi!!

P.S.: Omlouvám se za kvalitu obrázku.. lepší není :P
P.S.2: Po skončení soutěže možná věnuju článek či část článku tomuto výtvoru :)

Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 28. května 2009 v 13:00 | Reagovat

Já vím,kdo na našem výtvoru je,takže nebudu odpovídat,přijde mi to nefér. Nezmínila jses o mých 125 vzorečcích parfémů a důvodu,proč nikdo neusl. Proč? Paní profesorka nám seděla za zády a řekla,že kdo se nebude dívat,ten bude zkoušenej.  :-(

2 Joly Joly | Web | 28. května 2009 v 20:44 | Reagovat

Máš krásnej blog. :-) Nechceš spřátelit?

3 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 3. června 2009 v 14:53 | Reagovat

Tato žena (resp. Kuželka0070),jinak zvaná poručík *******, mě nutí zúčastnit se!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?