19.5. - Obětavost se nemusí vyplatit

19. května 2009 v 21:07 | Stará známá..Kuželka0070 |  Stalo se..
UPOZORNĚNÍ!
Než-li začnete číst, čtěte toto. Tento článek není nijak výslovně namířen vůči nějaké osobě, věci, zvířeti.. Vůči nikomu a ničemu! Není na nikoho mířen, tudíž berte věci "s nadhledem". Koho se článek dotkne, má smůlu - "reklamace" nepřijímám. Upozornění je zde od toho, aby upozoňovalo. Děkuje Kuželka0070
_-_-_-_-_-_

Pán/y a dám/ové.. Chlap/ata a děvč/ci..

Takže dnešek.. Dnešek - raději nebudu moc komentovat (hlavně biologii že ano). Co se opět stalo..?

Nepochopila jsem matiku (což není nijak neobvyklé, páč od našeho matikáře to pochopí naprosto geniální jedinci s IQ miliarda), byla jsem zkoušená z biologie (nic moc hezkýho to nebylo - vysvědčení nebude moc hezký :(..) a v neposlední řadě jsme psali test z angličtiny (ten by mohl dopadnout snad na výbornou :o)..).. Toť tak vše ze "školního dopoledne".

Ovšem normální odpoledne teprve mělo přijít..


Po našem obědě jsem se rozhodla, že počkám na moje spolužačky v šatně. Když už jsem čekala nějakou tu delší dobu, vypravila jsem se jim naproti. Potkala jsem je, jak teprve vstávají a chystají se odnést oběd. Poté jsem na ně tedy počkala znovu i v šatně. Konečně jsem opět po delší době vyrazili směrem ze školy. Naše cesty se rozdělily, když se vydali "horní cestou" a já tou "dolní". Jelikož už je "věděcky" dokázano (tudíž je to vyzkoušené), že horní cesta je o kousek kratší než dolní, nijak jsem se nerozrušovala a počítala jsem s tím, že se potkáme na rohu (nebudu raději vysvětlovat - je to složitější, když neznáte realitu).

Ovšem, jak už to tak bývá.. Dorazila jsem tam a ony nikde. Odmítla jsem se jim vypravit naproti a tak jsem šla na zastávku, kde jsem potkala pár "mých známých"(tudíž spolužáky a kamarády ze školy). Vyměnili jsme jen nejnutnější slova a já se i přes to všechno rozhodla, že počkám až pojede nějaká tramvaj (řekla jsem si, že tam počkám s mým spolužákem, až mu ten onen dopravní prostředek pojede). Já osobně chodím do školy i domu pěšky - proč by ne, když bydlím kousek. Tramvaj delší dobu nejela a co se mezitím samozřejmě nestalo..

Po asi 15 minutách co už jsem tam dávno byla, dorazily ony spolužačky. Když už byly skoro tam, zapadly do drogerie. Po chvíli opět vyšly. Já tam stále stála a čekala. Tramvaj spolužákovi nejela.. Myslela jsem si, že když mě viděly, že za mnou třeba přijdou a něco aspoň "kváknou". Ale to se nestalo. Oni ví, že já chodím pěšky, takže by jim snad mohlo dotéct, že když jsem na ně stále někde čekala, že to bylo zřejmě úmyslné.. Jenže jak se ukázalo, byla jsem velmi naivní.

Upřímně by mi to ani nevadilo, že jsem na ně stále někde čekala. Kdyby mi aspoň řekly "Ahoj". Vypravila jsem se jim naproti. Jelikož jsme všichni byli v pohybu, zastavila jsem se a čekala, až ke mne přijdou. Ony avšak šly, prošly kolem mne bez jediného slova a mířily si to směrem někam dopředu. Nevím jestli by se tohle moje čekání apod tedy dalo vůbec počítat mezi věci "na někoho čekat".. Možná že se to ani takhle nepočítá.. Počítalo by se to zřejmě jenom tehdy, kdybych šla s nima všude.. Všude jak ocásek. Ale co - mě už je to jedno. Nevím jak tohle ony pobraly - zřejmě si toho ani nevšimly. Nevím jak ony, ale já to brala jakože "na ně čekám".

Ony ale zřejmě ne. No co - já bych to nazvala jako mojí obětavost pro ně. Ale ode dneška mají úplně všichni smůlu. Ano, úplně všichni. Nebudu se takhle s nikým "otravovat". Ze školy rovnou domů a nazdar. Výjimka bude pouze tehdy, pokud to jako výjimku uznám (tudíž moje pravidla, která jsem líná sem vypsat - je to složité - chápu to pouze já - jak už to tak bývá..). Jak říkám.. Nevím jestli to tak berete i vy - zda to byla moje obětavost či nevím co. Každý má svůj názor. Mně je to jedno. Já to beru takhle a tak to je.
_-_-_-_-_-_

Jinak co se stalo dál v hodinách odpoledních.. Nic moc, když to tak shrnu. Učila jsem se. Mher mi po "ajsíkjů" vysvětlovala tu matiku. Jsem jí nehorázně vděčná! Díky ní to tak nějak chápu!! Dále nic zvláštního. Cibule vypadají docela dobře, ovšem skalka nevypadá nijak hezky :o(. O víkendu se bude muset celá vysadit, potom opět zasadit - mno prostě půjde "na operaci" :D. A ještě něco - nově mám taky balkónový rajče! Tudíž kromě cibulí a skalky mám teď nově i rajče už s malýma rajčátkama :o). A to už je asi opravdu vše co jsem vám chtěla říct.

Jo ještě tohle => opět jsem přemýšlela o životě, škole a podobně (poslední dobou moje časté téma na přemýšlení).. Nic moc zvláštního. Možná tomu věnuju i jeden článek, ale to se teprve uvidí. Toť už opravdu vše..

P.S.: Ještě jednou MOC DĚKUJI GREAT MHERY, že mi laskavě a ochotně vysvětlila onu pro mě složitou věc. Děkuji, že se mnou měla tu trpělivost :o).
MOC děkuje Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 19. května 2009 v 21:44 | Reagovat

ježiš,nemusím mi děkovat. Tuším o jakých slečnách mluvíš a mám podobnou zkušenost. Na to si člověk časem zvykne,když se s nimi občas baví,resp. s někým z nich.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?