13.5. - Žlutá nebo oranžová? Toť otázka století

13. května 2009 v 21:35 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Vážení čtenáři,
dovoluji si Vás upozornit na značně nebezpečný jev, který na to sice nevypadá, ovšem velmi rychle se šíří..

Tento jev se nazývá..................................................................
NUDA :D. Mno, takže jsem opět tady - a dneska v docela dobré náladě :). Můj dnešní úvod - raději nebudu komentovat :D. To je důkaz, že už mi prostě došly nápady na úvody.. Ale teď už konečně k tomu, proč tu jsem.
Mám 2 novinky - jedna je pro vás zcela nepodstatná (ta je podstatná pro druhý blog s povídkami :D), takže mám vlastně jen jednu. A to tu, že jsem opět zpět a musím vám říct co se mi dneska zase stalo.. Tudíž konec okolních řečí a směle do toho.

Když jsem dneska přišla do školy, hned první hodinu mě čekal test z ájiny a další hodinu test z matiky. Jak tak o tom přemýšlím, profesor mi to určitě zase oznámkuje známkami asi tak 3,3 nebo 4,4 (?? nevím teď jak to známkuje když se prostě už od začátku nekrátí). Už mě to štve.. Není snad jedno jakým způsobem to počítám?? Když se k tomu výsledku dopracuju a bude správný, tak je snad jedno jestli jsem to počítala tím těžším a delším než tím kratším a lehčím.. Nebo se snad mýlím?! Já vím (až teď - bohužel), chce po nás prostě krácení. I když mi to už pěkně leze krkem, budu to muset ještě pár let vydržet. Takže abych to shrnula - výsledky mám sice dobře, ale vsadím se, že on tam prostě chce to krácení. Tudíž nevím co z toho mám. Prostě uvidím.

Další hodiny byly v pohodě. Nic dalšího jsme nepsali, ani jsem nebyla zkoušená :). Výhoda pro mne.. Takhle to bylo až do konce dnešního vyučování. Poslední hodina...zvoní! A jdeme domu! Domluvila jsem se s Mher, že si opět (stejně jako včera) zajdeme do "obchodu" a tam si konečně koupíme to co jsme chtěly. Přišly jsme, vešly jsme a ihned jsme zabočily do první uličky. Uchvátily nás tam tzv. "klipásky" (jako zipáček :D ale tohle je klipásek :D). Dívaly jsme se na to a Mher si stěžovala, že její jméno není prostě takhle nikde k sehnání.. Hledala jsem a hledala asi půl hodiny, ale prostě nic! Nenašla jsem ani její ani moje jméno. Nakonec jsme si tam postěžovaly, že naše jména nejsou prostě k dostání.. Odešly jsme dál..

O kus dál na nás čekala narozeninová přání. S chutí jsem se do nich pustila. Prohlížely jsme si, četly. Najednou jsem do ruky vzala jedno obrovské, přečetla a otevřela. V tu chvíli to začlo hrát! Já samozřejmě s tím nepočítala, tudíž jsem se obrovsky lekla :D. Chvíli jsem si tam s tím hrála a poté jsme se konečně odebraly k našemu oblíbenému "stanovišti".
Bylo to velké dilema. Dilema století. Takové ještě nikdo nezažil. Oranžová, růžová či žlutá? Hm, toť zapeklitá otázka. V jednom jsme měli jasno - růžová tu není. Takže buď oranžová nebo žlutá. A ptáte se o čem to tu vůbec povídám? :D Řeknu to takhle - o (pro nás nových) barevných bombičkách. Možná to už někdo znáte, ale my jsme to objevili teprve nedávno. Včera jsme se domluvily, že si každá koupí jednu barvu..
Po velkém a těžkém rozhodování bylo jasno...

Koupíme si to!! Mher žluté a já oranžové (viz obrázek v horní části článku)..
Nevím jestli už to Mher zkusila, já upřímně ještě ne. Ale chystám se na to, takže sem možná napíšu co a jak.. To je pro dnešek asi vše.. Víc už na srdci nemám.

P.S.: Abych opět a zase nezapomněla! Dnes před hudebkou jsem se bavila s kamarádkou, která bude chodit od září na francouzštinu. Ona se francouzsky učí už i teď a tak jsem se po 10 minutovém mučení (po kterém jsem to stejně po 5 minutách opět zapomněla :D) naučila 3 věty! :DD Jak se jmenujete, jak se jmenuješ a jmenuju se... Jelikož se znám a už si to stejně nepamatuji, pro jistotu jsem si to nahrála :D. No jo, celá já xD :).

P.S.2.: Kdyby to jenom náhodou někoho zajímalo. Já se od září odeberu směrem německý jazyk, tudíž.. :D.. Budu ráda že to budu ty tři věty umět říct aspoň německy když už.. :D

A to už je pro dnešek vše, přátelé! T-t-t-to j-j-jse-em m-m-měl říc-c-t-t j-j-á! :D

Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni na uvítanou..

Klik

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 14. května 2009 v 14:58 | Reagovat

Asi je v pořádku,když ona nemoc zvaná NUDA přepadla i mě.

2 Kuželka0070 - autorka blogu Kuželka0070 - autorka blogu | 14. května 2009 v 17:08 | Reagovat

[1]: Ooo ano! To je v pořádku.. Jsi důkazem, že se to "ono" rychle šíří :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?