Květen 2009

29.5. - Přemýšlení je věc pro inteligentní lidi (+opět soutěž)

29. května 2009 v 18:20 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Milé dámy, slečny, dívky, milí pánové, chlapci, hoši..
Pohodlně se usaďte a v klidu si vychutnejte dnešní článek.
Dnešní článek Vám přináší, jako vždy a také jak jinak - kdo jiný než já?

Zdravím vás lidi. Dnešní úvod není nijak moc důležitý - nemusíte si nad ním nijak lámat hlavu :o). Vysvětlení je jednoduché - nudím se. Nenapadají mě již žádné úvody, kterými bych vás mohla vítat. A tak.. A tak vzniká toto..
Prostě a jednoduše prací úvodu je uvádět :D. A to tenhle úvod docela splnil. Ale dost o úvodu, stejně je to nudný. Teď konečně k jádru věci. Vlastně pardon - k jádru věcí! Mám totiž trochu víc věcí na srdci a ty byste se v tomto článku měli dozvědět.

A co nás vlastně dneska čeká (kde jsem už tuhle větu jenom slyšela??)? To se dozvíte právě teď (opět deja vú (? nevím jak se to píše) :D)..:

  • Chystám se probrat dnešek - nijak zvláštní den - nuda jako obvykle
  • Napsat pár řádků o soutěži

27.5. - Nic nechápu + dole malá soutěž!

27. května 2009 v 17:32 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Úvod a s ním i pozdrav vynechám a jdu rovnou k věci..

Asi jste si všimli, že teď tu dlouho nic nepřibylo. Vysvětlení je jasné - není čas. Proto dnes, jelikož mám alespoň trochu času na to sem něco přidat, jsem se rozhodla zde shrnout pondělí, úterý a středu, protože to podle mne stojí za pozornost.

Tedy dost otálení a už už do toho..
V pondělí se nic zvláštního nestalo. Jelikož jsou tento týden maturity, máme náhradní rozvrh (jenom do 11:30! :P :D) v pondělí, úterý, ve středu a ve čtvrtek jdeme do divadla. Bohužel od pátku už máme normálně :(.
Pondělní školní den jsem přežila. Jenže poté mě následovala návštěva mého dalšího nového doktora (lépe řečeno doktorky), u které jsem byla poprvé. O ano - mluvím o alergologii.

Kvůli mé dvouměsíční nemoci, která už teď naštěstí mizí pryč mě moje praktická doktorka doporučila, abych jela k moři. Mám na výběr pár možností kam bych mohla jet, ale možná to dopadne i tak, že prostě zůstanu doma a je vystaráno.

Dále mě také poslala na alergologii.. Tam jsem také v pondělí šla. Jelikož jsem tam byla poprvé, nevěděla jsem co mě tam čeká. Jak vidíte, přežila jsem to, i když jsem večer vypadala jak "feťák" (komu dělali ty kapičky a pak je bodali, tak snad pochopí co myslím). Upřímně - zkrátím to. Podle doktorky jsem alergická na:

19.5. - Obětavost se nemusí vyplatit

19. května 2009 v 21:07 | Stará známá..Kuželka0070 |  Stalo se..
UPOZORNĚNÍ!
Než-li začnete číst, čtěte toto. Tento článek není nijak výslovně namířen vůči nějaké osobě, věci, zvířeti.. Vůči nikomu a ničemu! Není na nikoho mířen, tudíž berte věci "s nadhledem". Koho se článek dotkne, má smůlu - "reklamace" nepřijímám. Upozornění je zde od toho, aby upozoňovalo. Děkuje Kuželka0070
_-_-_-_-_-_

Pán/y a dám/ové.. Chlap/ata a děvč/ci..

Takže dnešek.. Dnešek - raději nebudu moc komentovat (hlavně biologii že ano). Co se opět stalo..?

Nepochopila jsem matiku (což není nijak neobvyklé, páč od našeho matikáře to pochopí naprosto geniální jedinci s IQ miliarda), byla jsem zkoušená z biologie (nic moc hezkýho to nebylo - vysvědčení nebude moc hezký :(..) a v neposlední řadě jsme psali test z angličtiny (ten by mohl dopadnout snad na výbornou :o)..).. Toť tak vše ze "školního dopoledne".

Ovšem normální odpoledne teprve mělo přijít..


(18.5.)...Název neexistuje...

18. května 2009 v 18:33 | Kuželka0070 chce víkend! |  Stalo se..
Tak jsem se rozhodla.. Jelikož se momentálně nic moc neděje a já nevím co a o čem sem vůbec psát, tak mne napadlo, že se vás tedy zeptám.
Dole pod článkem najdete anketu, tak na ní prosím odpovězte. Vím, že je to už "klišé", ale co jinýho dělat?? V tuhle dobu se nic neděje, tudíž..

Ale možná že přeci jen...... Jak se tak nad dneškem zamýšlím. Pár informací by vám neuškodilo.


13.5. - Žlutá nebo oranžová? Toť otázka století

13. května 2009 v 21:35 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Vážení čtenáři,
dovoluji si Vás upozornit na značně nebezpečný jev, který na to sice nevypadá, ovšem velmi rychle se šíří..

Tento jev se nazývá..................................................................
NUDA :D. Mno, takže jsem opět tady - a dneska v docela dobré náladě :). Můj dnešní úvod - raději nebudu komentovat :D. To je důkaz, že už mi prostě došly nápady na úvody.. Ale teď už konečně k tomu, proč tu jsem.
Mám 2 novinky - jedna je pro vás zcela nepodstatná (ta je podstatná pro druhý blog s povídkami :D), takže mám vlastně jen jednu. A to tu, že jsem opět zpět a musím vám říct co se mi dneska zase stalo.. Tudíž konec okolních řečí a směle do toho.

Když jsem dneska přišla do školy, hned první hodinu mě čekal test z ájiny a další hodinu test z matiky. Jak tak o tom přemýšlím, profesor mi to určitě zase oznámkuje známkami asi tak 3,3 nebo 4,4 (?? nevím teď jak to známkuje když se prostě už od začátku nekrátí). Už mě to štve.. Není snad jedno jakým způsobem to počítám?? Když se k tomu výsledku dopracuju a bude správný, tak je snad jedno jestli jsem to počítala tím těžším a delším než tím kratším a lehčím.. Nebo se snad mýlím?! Já vím (až teď - bohužel), chce po nás prostě krácení. I když mi to už pěkně leze krkem, budu to muset ještě pár let vydržet. Takže abych to shrnula - výsledky mám sice dobře, ale vsadím se, že on tam prostě chce to krácení. Tudíž nevím co z toho mám. Prostě uvidím.

Menší úpravy + omluva..

8. května 2009 v 16:35 | Kuželka0070 |  Blog
Zdravim lidi! Chci se omluvit, že sem tu teď nic nepřidala (i když zas tak dlouho to neni mno xD vždyť pondělí bylo před 4 dněma :D), to víte, nebyl čas. Nevím jak to bude vypadat v příštích dnech, týdnech, měsících (:D) a tak prosím mějte trpělivost ;).

Jinak jsem se dneska tak nějak nudila a udělala jsem si nový záhlaví + upravila k tomu stránku (ale jenom minimálně, takže nevím jestli si těch změn všimnete). Není to žádné mistrovské dílo, ale tak na tu chvíli mi to tu stačí :D (možná totiž vytvořím zase nový nebo se vrátím k nějakému starému :)..) No jo, nejsem žádnej mistr na designy :D..
Trvalo mi to docela dlouho než jsem to udělala a to jenom díky tomu, že mi tam teď vůbec nešly dát brushe. Nevím co s tim je a jestli to nepůjde ani příště, prostě mi to nějak nešlo. Zkoušela jsem různý způsoby, ale prostě nic. Tak jsem se na to vykašlala a udělala takový obyčejný záhlaví.. Toť tak vše k tomu co jsem vám chtěla říct.

A toť taky tak vše co jsem vám dneska chtěla říct :). Snad se tu v blízké době potkáme.

Zdraví Kuželka0070
PEACE and LOVE too

4.5. - Je libo červený kroužek?

4. května 2009 v 18:21 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Čus lidi.. Tak jsem (ne)bohužel zase tady a chci vás informovat o dnešku.. Dnešek - byl zase docela v pohodě. To zítra to bude horší :-/..!! Ale co - konec o zítřku (ten přeci jenom zítra zažiju tak i tak, takže je to fuk :D).. Teď už o dnešku.

Vstala jsem, nasnídala se a trochu se skluzem jsem vyrazila do školy (stihla jsem to, takže klid :D).

První hodina - pohoda.
Druhá hodina - tělák. No co k tomu dodat :D. Docela i nezapomenutelný! Hráli jsme takovou nějakou běhací hru a pak takovou házecí hru s kroužkama (to jsme museli házet kroužek jednička jedničce, dvojka dvojce a takhle to šlo po kruhu a kdo to měl jako kapitán první u sebe, tak vyhrál). Já a kámoška jsme byly kapitánky a já si vybrala takovej červenej kroužek :D. Bohužel to jsem ještě nevěděla, že je slepený aby vůbec držel xD.
16. 2. 2009 - ?