Skutečnost nebo sen? - Seznámení s povídkou

3. dubna 2009 v 15:44 | Kuželka0070 |  Povídky
Seznámení s mojí první vlastní povídkou..


Zdravím všechny, kteří tohle právě čtou.. Ještě než sem přidám první díl mojí vlastní povídky, chtěla bych vás s ní alespoň trošičku seznámit. Nevím co o tam asi tak moc říct - jenom, že jsem ji jednou z nudy vymyslela a od té doby se s ní snažím pokračovat. Takže, jak už jsem řekla, tuto povídku jsem vymyslela úplně sama, proto budu ráda když budete tolerantní - je to přeci jenom moje první.. Nevím, jak často sem budu přidávat další díly - prostě až budu mít opět čas - s tím se budeme muset smířit všichni.
Ještě bych tak v rychlosti chtěla říct něco o obsahu povídky - ve zkratce je povídka o skoro normálním životě některých lidí, kterým do života zasáhne velký osud v podobě Us5 a Tokio Hotel (mno tak velký ani ne.. nechte se překvapit - posoudíte vy samotní)

P.S.: Vím, že asi ne všichni tyto dvě skupiny máte zrovna v lásce, ale chci vás upozornit, že tato povídka neni přímo na ně nějak moc mířená! Vzniklo to náhodou a já nevidím žádný důvod k tomu, abych tam něco měnila (skupiny). Takže jestliže se vám to nelíbí, tak tuto povídku číst nemusíte, nikdo vás k tomu nenutí.. Prostě to tak jednou vzniklo a tak to bude. Příští může vzniknout třeba jenom o něčem úplně jiném ;) x)..

A ještě abych nezapomněla!! Toto je oficiální obrázek k mé povídce:
Díky moc x)
Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?