Shrnutí tohoto týdne (14.4. - 17.4.)

17. dubna 2009 v 22:25 | Zmagořená Kuželka0070 :-D |  Stalo se..
Tě pic lidi.. Tenhle týden byl ve znamení "zmagoření".. Když jsem si to v úterý, ačkoli nerada (přeci jenom byla bych radši kdyby byly ještě prázdniny xD), nakráčela do školy, čekalo nás všechny trochu vystřízlivění.. Profesorstvo se usmyslelo, že tenhle týden nás "zamorduje".. A to pořádně!

Úterý pro mě byl nejhorší den! Nejenže jsem se po prázdninách vrátila zpátky do školy, ale tenhle den byl prostě - no děs sám o sobě.. Nechci ten den nijak moc rozebírat, když si na to vzpomenu, mám sto chutí něco udělat. Prostě a jednoduše - úterý - den velkého probuzení. I když jsme žádné testy nepsali (naštěstí!), profesoři nezaháleli a ihned nám nějaké slíbili.
Ve středu to docela ušlo. Při ájině jsem si sedla s Terkou a ihned jsme začali probírat všechny věci kolem nás :-D. Vznikly i takové nezapomenutelné hlášky jako "nekvasifilis" a podobně, že na ně se prostě nedá zapomenout. Ve středu jsme měli psát test z ov a já jsem měla mít referát na hv. Naše "milá paní profesorka" na občanku nám do testu dala zase polovinu věcí, co buď nikdo nevěděl nebo jsme to vůbec ani neprobírali. Když jí to někdo náhodou řekl, odpověděla mu větou:
"Ale ano! To jsme si přeci říkali! Vzpomeňte si, když jsme si povídali o demokracii!"
Zřejmě si myslí, že si to každý bude pamatovat.. Měla by počítat s tím, že polovina lidí jí neposlouchá a ta druhá polovina to zase do příští hodiny zapomene. No prostě a jednoduše - do testu jsem napsala to, co jsem věděla a co jsem považovala za vhodné tam napsat. Takže uvidím.
Další hodina - hudebka. Já a ještě pár lidí mělo mít referát. Vybrala jsem si referát o hudební skupině. Dlouho jsem nevěděla, o které to mám udělat, ale nakonec jsem si vybrala Chinaski. Stará dobrá klasika :-D. Řekla jsem tam pár věcí, pustila ukázku, napsala něco na tabuli, odevzdala papír profesorovi a nakonec jsem dostala za 1 :-D. Jinak nic zvláštního ve středu nebylo..

Čtvrtek jsme měli ve znamení divadla. Den předtím jsem se s Terkou domluvila na srazu v metru a tak taky den probíhal. Ráno jsem vstala, vzala si první oblečení co sem našla (takže džíny, tričko a mikinu xD), nasnídala se a začala si chystat nějakou tašku nebo kabelku do který si hodím věci jako peněženka, mobil, klíče atd. Poté jsem se vydala směrem autobusová zastávka, kterou mám kousek od baráku. Byla jsem tam přesně a očekávala jsem, kdy konečně přijede ten blbej autobus. Autobus přijel o 5 minut pozdě (což mi hatilo plány :-D) a celou cestu jel jak "hlemýžď" a to doslova. Všude kde mohl, tak stál, pouštěl lidi kde všude bylo možno (ne že bych proti tomu něco měla - i já jsem ráda když mě nějakej ten řidič pustí, ale tenhle pouštěl opravdu všude a to nepřeháním) a celou cestu jel, jako kdyby se měl za 5 minut rozsypat.
Na místo srazu jsem dorazila s menším zpožděním, ale přeci jenom jsme na poslední chvíli stihli spolu s Terkou a ostatními nastoupit do metra, které už zavíralo. Dorazili jsme kam jsme měli přesně a včas. V divadle se nic moc nestalo. Během představení (což už jsme měli ujasněné před divadlem :-D) jsme si s Terkou "těžce a pracně" (po tmě xD) vyměnily tkaničky :-D. Hlášky typu:
"Mám to moc dlouhý" a samozřejmě také "A já zase krátký" tam byly na denním pořádku xD.
Po divadle jsme se šli stavit do jednoho obchodu (a moc velkého obchodu :-D), kde jsem díky holkám zjistila, že podle nich mám naprosto úžasnou hlavu (xD) a že mi na ní sedí absolutně a totálně všechny takový tamty čapky co jsme si tam zkoušely :D. Prošli jsme celý obchod a poté, po chvíli se naše cesty už bohužel rozdělily. Toť asi tak čtvrtek..

Dnešek byl ve znamení opět testů - psali jsme z bižule a z dějáku. O bižuli raději pomlčím.. Děják jsem napsala myslím si, že dobře. Mohla bych mít za 1, ale uvidím, co řekne profesor (jestli se opět zblázní, tak to dopadne strašně :-D). Dnešek docela ušel. Na poslední hodinu - fyziku - jsem si sedla s Terkou. Nijak jsme nezahálely a pořádně to rozjely! Pokoušela jsem se Terku vyfotit, ale moc to nevyšlo. Pak jsme tam řešily věci s pravítkem a různé další věci :-D. Sranda byla veliká to se musí nechat :). Nakonec k tomu všemu, nesmělo chybět to moje:
"Mlask, mlask! Mňam, mňam, mňam!" :-D.. (moc to asi nepochopíte, ale tak nevadí :D kdo ví, ví xD).. Nakonec, když zvonilo, Terka prohlásila:
"Konečně nám končí ten nudný pořad zvaný Fyzika..".. Okamžitě jsem na ní spustila svoje mňami mňami a už to jelo :D.
Dnešní zakončení školy bylo prostě nezapomenutelný. V šatně jsem se s Terkou pokusila vyměnit zpátky naše tkaničky, ovšem plány mi trochu zhatila létající hruška a létající chlebíček, který nakonec tak trochu skončil na mé bundě (naštěstí ne tolik :-D). Konečně po chvíli nastalo už příměří a tak jsme se každý (teď už bez obav že se na vás někde vyřítí létající hruška nebo chlebíček xD) vydali domů..

P.S.: Tenhle článek jsem psala.. No.. Hodně dlouho.. Asi od čtyř odpoledne xD a až v deset večer jsem ho konečně dokončila :-D

Loučím se s vámi lidičky.. PEACE and LOVE too :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 19. dubna 2009 v 12:01 | Reagovat

Ve všem s tebou souhlasím-tu fyziku jsme si fakt užily,ale co říct... Že jsem po tom týdnu opravdový MaGoR

2 Joly Joly | Web | 21. dubna 2009 v 20:36 | Reagovat

Máš moooc hezký blog.
A máš pravdu, učitelé se po těch prázdninávh zbláznili. Píšem spoustu testů a dostáváme hromady úkolů a už to prostě nestíhám, teď už se musím rozloučit, protože se jdu zase učit na děják. Ahoj.

3 Eva Eva | Web | 22. dubna 2009 v 11:57 | Reagovat

Nechceš se spřátrlit? Kdyžtak napiš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?