6. 4. - První zápis..

6. dubna 2009 v 19:26 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Oh moji milovaní.. Zdravím vás, pokud tohle právě čtete.. Dnes jsem se rozhodla, že vám napíšu, co a jak se dělo..

Dnešní den by byl zřejmě docela i v pořádku, tedy pokud bych opět a zase nebyla marod. Marod jsem vlastně stále a pořád, už měsíc.. Nicméně..


Ráno jsem vstala s pocitem, jaký jsem buď nikdy neměla a nebo jsem ho už dlouhou dobu nezažila. Bylo mi tak zle, že jsem se divila, že jsem vůbec vstala z postele.. Když jsem se po tom dlouhém vykopávání z postele (že už musim vstávat) dostala ven z postele, poznala jsem, že něco opravdu není v pořádku. Zrovna dvakrát moc dobře mi vážně nebylo. I přes to všechno jsem udělala ranní povinnosti a vydala se směrem do školy.

Vešla jsem do třídy a po chvíli mi kámoška řekla: "Nechceš mi říct že si nemocná, že ne..?!"..
Bohužel jsem jí to potvrdila a šla si sednout na svoje místo. Dodala jsem si odvahu slovy, že to musím pondělí a úterý vydržet, že pak máme už prázdniny (ve středu máme řed. volno)..

První hodina byla docela bez problémů. Měli jsme češtinu a dostali jsme testy. Super, mám za 1 x). Aspoň nějaká dobrá zpráva. Druhou hodinu jsme měli tv.. Měla jsem omluvenku a tak jsem tam celou hodinu seděla s Aný a a ostatníma holkama, co právě nehráli florbal. Poslouchala jsem tam music, takže jsem měla co dělat.

Další hodina - chemie.. Probírali jsme názvy chem. sloučenin a potom halogenidy. Divím se, že to chápu - další dobrá zpráva x). Potom následovala spojená matika - nic zvláštního.. Pak zemák - probírali jsme USA, taky nic zajímavýho.. Teda až na to, že nám pan profesor vyprávěl některé příběhy, při kterých nám rozum zůstával stát. Docela jsme se při tom i bavili.. A konečně - poslední hodina.. Ájina.. Opět nic moc zvláštního se nedělo.

Po škole jsem šla domu a potom k doktorce, zjistit vlastně co mi to vůbec je, že jsem stále ještě pořád marod (už tak měsíc). Doktorka si mě prohlídla a nakonec zjistila, že vlastně ještě nikdo neví, co mi je, že to nechce přestat. Prý to může být černý kašel nebo alergie (hm super.. z obojího sem vážně "happy"), ale že ještě nikdo nic neví a tak mě poslala na spoustu dalších vyšetření..
Takže v nejbližší době mě čeká spousta a spousta vyšetření a taky odběry krve a nevím co všechno dál. Nevím jestli mi to budete věřit, ale ještě nikdy v životě sem nebyla na odběru krve! Vím že je to možná divný, ale opravdu ještě nikdy! A teď najednou k tomu mám ještě spoustu dalších věcí! Tomu se říká překvapení..

No, nevím jak to v příštích dnech přesně bude vypadat, takže aspoň tak nějak víte proč tu třeba dlouho nejsem. Nevím, uvidím, co mi zjistí.. Doufám a věřím, že to nebude nic moc vážnýho.. Tak.. Snad.. Zatím se s vámi loučím..

Vaše opět nemocná Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | E-mail | Web | 7. dubna 2009 v 20:12 | Reagovat

Já taky pořád nechápu,že to s těma halogenidama chápu...

2 Křečice Křečice | Web | 12. dubna 2009 v 20:05 | Reagovat

Diplomek za bublinu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?