30.4. - Ich bin Deutsche und du bist der Trottel aneb prostě čtvrtek..

30. dubna 2009 v 17:59 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Zdravím!
Mno tak jsem zase tady a možná by nebylo na škodu napsat sem, co se vůbec dneska stalo. Jak tak přemýšlím, možná by ani nebylo na škodu zveřejnit některé věci z celého týdne, protože a prostě to stojí za to.. Tak tedy směle do toho..

V pondělí bylo celkem všechno v pohodě. Pokud vím nic "zvláštního".
Teda až na diktát z češtiny, zkoušení z chemie (kdy jsem byla zkoušená samozřejmě..), test z chemie (jako by mi to zkoušení nestačilo :D), dále objev století - matikář nemůže najít naše písemky, test ze zemáku, obvyklá ájina - tedy až na nějaký dost nezapomenutelný hlášky.

=>Hlášky: Du bist der Trottel (Ty jsi kretén)
Pozn.: Už ani nevím proč to bylo řečeno :D určitě z nějakého přesného důvodu..

V úterý to bylo skoro to samé. Každý se připravoval na test z dějáku, který jsme stejně nepsali. Jinak celkem v pohodě den. Při ájině jsme si s Terkou hledaly testy, které musíme ještě dopsat, takže opět jsme měly o zábavu postaráno (tužky to kryly :D). Po škole jsem šla s Bárou, Niki a Terkou do papírnictví. Ještě předtím si ale Bára koupila zmrzlinu která nakonec skončila.. Mno.. Skoro všude :D. V papírnictví si každý koupil co potřeboval - já měla obrovské dilema :D - jakou gumu si mám koupit. Nakonec jsem prostě vzala jednu a bylo to xD. Hlášky taky byly na místě :D. Jo, to jsme si s Niki zavzpomínaly na naši hlášku z doby, kdy já jsem byla ještě marod a doma :D.. Jo, na ní se prostě nedá zapomenout xD

=>Hlášky: "Je, to jsou ty dobrý bonbóny.."
Po chvíli: "Aha.. tak to asi nejsou bonbóny.."
"Jsem si říkala, že je to nějaký divný :D" (neručím za přesnou verzi :D možná to bylo trochu jinak xD)

=>S holkama jsme se v jednom krámku dívaly na pánský trenky (:D:D:D:D:D:D:D) a já si dělala srandu a ukazovala jsem tam, který chci koupit. Po chvíli přišel prodavač a řekl:
"Dobrý den, chcete si koupit nějaký trenýrky?"

Středa.. Docela by to ušlo.. Samozřejmě - docela. Testy z ájiny se odložily až na příští týden (ještě že tak xD), ze zemáku jsme se dozvěděli ty naše "úchvatné" známky z testů. Řeknu to takhle - většina třídy to má "úchvatné" (ironie).. Takže nic moc. Jinak zbytek dne byl docela dobrej.

A konečně se dostávám ke dnešku. Mno.. Hned první hodinu nás čekal test z mediálky - když jsem tam tak viděla jaký tam měly holky "sloháče", zděsila jsem se. Já tam jen těch pár větiček a oni takový slohy. No, uvidím jak to nakonec dopadne.

Další dvě hodiny ušly. Dále - matika. Konečně náš matikář byl opět zase ve škole (v úterý a ve středu nebyl) a konečně měl taky už ty písemky. No.. Moje písemka. Podle mě jsem si ty dvě 3 ani tak nijak moc nezasloužila. Ale jelikož se vyskytly potíže, tak mi to nakonec musí ještě překontrolovat a teprve ještě uvidím mno.

A pak už jenom čeština a jít domů (teda jenom naše půlka na ájinu, páč nám odpadla :P)!
Čeština - cajk xD. 1 z diktátu, co víc si přát :D. Jinak nic zvláštního. Dnešek nebyl nijak zajímavej. Teda až na naši diskuzi při matice, kdy jsme se všichni bavili o tom, že matikář si snad ty známky "vycucává z prstu" a pak se jenom podívá na jméno a hned vám nějakou přidělí (bohužel jen asi tak 3 lidi to mají dobrý - závidím jim!). No nic, toť tak vše.

Takže já se loučím.. Možná tu dnes ještě něco udělám, přidám. Nevím. Takže loučím se.

Čao lidičky! Kuželka0070 (PEACE and LOVE too :D:D:D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?