24.4. - Uf, konečně pátek.. Nebo že by ne?

24. dubna 2009 v 17:44 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Hi everybody! Dnes jsem zase tady a opět vám chci napsat co se dnes odehrálo.. No.. Bylo toho docela dost, takže už nebudu nic zdržovat a půjdu na to.
Ráno jsem měla plán - leč nijak důležitý, ale pro mě trochu. Můj plán zněl - vzít si s sebou mp3. Jenže jak už to tak bývá, osud zakročil a když si svůj mp3 přehrávač chci dát už do tašky, tak se raději ještě mrknu, zda je to vůbec funkční. Ale jak už jsem říkala, osud nechtěl abych dnes nic poslouchala a tak jsem objevila vybitou mp3. Řekla jsem si, že teda dneska asi nic a tak jsem se pomalu vydala směr škola.
Ve škole by toho zase až tak moc zajímavýho nebylo, kdybych se ve škole nedozvěděla, že místo chemie budeme mít ájinu (samozřejmě nikdo ájinu neměl takže v pohodě :D). První dvě hodiny jsem docela přežila (i když u druhý jsem měla sto chutí se zvednout a někam jít, jinak bych to už tam si nepřežila :D). Mno, nakonec jsem přežila obě dvě hodiny bez úhony :D.

Další hodinu jsme měli mít tu ájinu. O přestávce jsem měla hlad a tak jsem si vytáhla svačinu. Jakmile Niki a druhá Niki viděly moji sušenku, okamžitě si začaly dělat chutě :D. Jenže já jsem jim ty chutě zarazila! Řekla jsem, že mají smůlu a že jim nedám protože mám hlad a jsem lakomá :P (myšleno ve srandě :D). Samozřejmě se strhla malá bitka o moji sušenku. A aby z toho nikdo nevyšel ve zdraví, dostala jsem od Niki přes nos a ona ode mne zase přes hlavu (většinou úrazy vznikly omylem!). Nakonec to vše dopadlo (všichni přežili :D), takže v pohodě ;).

Další hodina - čeština. Byla jsem zkoušená :(. Naštěstí to dopadlo docela dobře :). Takže chvalitebně - tudíž mám za 2. Příště se jí musím zeptat na ještě nějaký nevim co to je, nějaký ty její značky nebo co - nikdo to totiž nechápe :D. Mno.. Takže na to opět nesmím zapomenout :D (jsem toho plně schopná :D)..

A konečně - poslední hodina! Na našem programu byl "nudný program zvaný fyzika". Psali jsme test. No.. Jak to dopadlo... Já doufám, že u mě docela dobře. Zdá se mi, že tam nějaký ty věci mám dobře, takže snad je to opravdu dobře :). I když - nevím. Takže lépe řečeno - hodinu jsem přežila xD.

Toť dnes celkem vše.. Ale abych nezapomněla - mám tu ještě jednu zajímavost! Do naší školy zavítal náš "kamarád holub". Nevím jak se tam dostal (asi otevřeným oknem), ale i když mu všichni okno otevřeli, on prostě ne a ne vyletět zase ven. Stala se z toho "školní atrakce" a to nepřeháním. Kdybyste viděli ty hloučky lidí u těch schodů jak ho pozorovali.. Mno prostě chyběl tam ještě ten stánek a vybírání pěnez za podívanou :D. Tentokrát sem přikládám i obrázek který jsem pořídila (nic moc, ale tak aspoň něco :DD).
P.S.: Jak to s nim nakonec dopadlo, to nevím. Když jsme končili, stále tam ještě byl. Takže jeho konec návštěvy u nás je pro mě ve hvězdách :D
A teď už se s vámi loučím.. Užijte si víkend a mějte se hezky ;)
Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?