23.4. - Sportem ku zdraví? Možná pro někoho..

23. dubna 2009 v 19:05 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Opět zdravim!
Dnešek byl ve znamení sportovního dopoledne.. Celý dny jsem přemýšlela co si vezmu, až jsem se nakonec rozhodla, že si vezmu takový tříčtvrteční legíny. Můj plán byl naprosto dokonalý, až do těch nejmenších detailů. Jenže to jsem ještě ani nevěděla, jaké vystřízlivění mě dnes čeká... Když se ráno probudím, čeká na mě to "krásně teplé počasí" (ironicky myšleno i řečeno). Okamžitě mi do hlavy vnukla myšlenka (ihned po tom asi půlhodinovém přesvědčování že už opravdu musím vstát :D) co si teď vezmu na sebe :-O?! Rozhodla jsem se to nijak neřešit a tak jsem jenom prostě a jednoduše vstala. Ani ne minutu po tom co jsem vstala mi už píše Terka, co si já představuju pod pojmem sportovní oblečení v tomhle počasí. Odpověděla jsem jí že nevím a že mi to zhatilo moje plány.. Po chvíli mi Terka zavolá a tak spolu kecáme a já si při tom hledám něco na sebe. Nakonec jsem se rozhodla (díky jednomu spolužákovi, kterého sem viděla z okna :D), že si vezmu prostě a jednoduše džíny - protože a prostě nic jinýho "sportovního" do tohohle počasí nevedu.

Oblékla jsem se, tak trochu nasnídala a vyrazila směr škola. Na sraze jsem byla včas. A jak jsme zjistila - jediná já a Terka jsme tam tak nějak měli kalhoty.. Nijak jsme to neřešily - aspoň nebudeme mrznout, říkaly jsme si. Po chvíli jsme se vydali směr na místo našeho dnešního sportovního dopoledne. Když jsme tam dorazili a rozřadili jsme se, udělalo se mi blbě. Nevím z čeho, nevím proč, ale bylo mi zle.. Nijak jsem se tomu nedivila - když je člověk víc jak už měsíc nemocný, docela si na to zvykne. Jenže já jsem s tím nemohla dělat vůbec nic. Bylo mi prostě a jednoduše zle..
Radši jsem nic neriskovala a tak se bohužel můj tým musel obejít beze mne :(. Ale i tak to koneckonců nějak zvládli (i když nevím jestli budou první, ale tak co - není důležité vyhrát, ale zúčastnit se :)..). Toť tak nějak dopoledne.. Když jsme skončili (a skončili jsme docela i brzo), někdo šel domů a zbytek se vydal směr škola. Buď směr škola a pak teprve domů nebo směr škola a oběd. Já jsem se spolu s dalšíma holkama odebrala směr škola a oběd. A jelikož jsme měli ještě spoustu času do oběda (asi tak hoďku ale když jsme tam dorazili tak už jenom asi tak třičtvrtě :D) tak jsme se rozhodli, že si zahrajeme ping pong.
Bylo mi už líp než předtím, takže jsem neviděla žádnej důvod proč bych s nima nemohla taky tak nějak hrát. S holkama a ještě s nějakýma klukama jsme si tam teda tak nějak pinkali. A jak to tak už bývá, čas utekl a my jsme se vydali směr oběd. Cestou na oběd jsem zjistila, že nemůžu najít klíče. Okamžitě jsem se začala hledat, ale nic. Prostě nikde nic! Holky mi slíbily, že mi po oběde pomůžou klíče najít, takže jsme si v klidu zašly na oběd.
Jelikož Bára nemohla najít lísteček na oběd (nevím jestli ho ztratila nebo ho někde zapomněla.. ale to je fuk :D) a půjčit si nemohla (nikdo tam nebyl :D), tak jsem jí jeden knedlík dala. Po obědě jsme se vydaly hledat moje klíče. Vrátily jsme se zpátky k ping pongu, ale nebyly tam. Hledala jsem všude, ale nikde nic. Šla jsem se teda ještě podívat do šatny, ale tam taky nic. A nakonec jsem se spolu s Niki šla zeptat do kanceláře.
A samozřejmě! Někdo je zřejmě našel (škoda že nevím kdo a kde :( :D) a dal je do kanceláře. Měla jsem štěstí :).. A jsem za to ráda :D :) ;).

Nicméně i tak jsem se už pomalu vydávala směr domov. Rozloučila jsem se s holkama a šla jsem domů. Jinak už se nic závažného nestalo. Právě teď jsem si našla trochu volné chvíle a píšu sem, protože jinak se na zítra musím zase hodně učit :(. Máme psát fyziku a možná i chemii takže mi radši držte palce ;). Díky moc :)

P.S.: Jo a ještě něco :D Nedávno jsem si jen tak zasadila pár cibulí do květináče (sázeli jsme zrovna u babičky a já prostě chtěla si jich pár zasadit taky do květináče a že je jako budu doma pěstovat :DD) mno a hádejte co?! Oni už vyklíčily!! :D
Docela se divím že tak rychle, vždyť je to asi jenom 14 dní co je mám. Čekala jsem že to bude trochu delší doba než konečně se začne něco dít. Mno nic, už vyklíčily takže jsem happy :D Budu mít svoje vlastní vypěstované cibule :D (teda snad xD). No.. Není to sice něco moooooc zajímavýho, ale potěšilo mě to :D
Takže tímhle se s vámi dneska loučím. Mám v plánu sem přidat ještě jeden článek, toť pro dnešek asi tak vše :)

Takže se loučím a zdar všem a taky všem cibulím!! :D Kuželka0070
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | Web | 23. dubna 2009 v 20:07 | Reagovat

Až se mě zeptáš koho miluju víc jestli svůj život nebo tebe odpovím ti svůj život ty se otočíš a odejdeš......Jenže to TY si můj život..Pošli tohle všem tvým kamarádům pošli to i mě jestli jsem tvůj kamarád....Když to pošleš 14lidem do 60 minut budeš chodit s tím koho miluješ když to nepošleš ztratíš vše!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?