20.4. - Tamto s tímhle a tentonoc bodni támhle aneb naše pondělní vyjadřování

22. dubna 2009 v 17:53 | Kuželka0070 |  Stalo se..
Zdravím Vás.. Pondělí je dnem úrazů (ať už věříte nebo ne, tak je to tak i tak pravda :D).. Když se ráno po dlouhém přesvědčování konečně vykopu z postele, uvědomím si, že je pondělí a že už skončil víkend. V tu chvíli nemám ráda svůj budík a divím se, proč jsem vlastně vstala. No nic, vstanu, udělám obvyklé ranní povinnosti a vyrážím do školy. Nejsem z toho nijak moc nadšená, ale co nadělám, že ano..

Ve škole se setkám s Great Mhery a ihned se pustíme do řeči. Dozvídám se, že aby toho nebylo málo, tak ráno cestou do školy narazila do stromu. Napřed jí to nevěřím, ale pak jí uvěřím. Chudák.. Nechtěla bych to taky zažít (i když už jsem to zažila mnohokrát :D..)

Celý den se nic moc ani tak nedělo. Když jsme měli matiku, sedla jsem si s Great Mhery a opět jsme to pořádně rozjely! Great Mhery zrovna v tu chvíli gumovala svůj náčrt a já zase tam kecala nějaký ty svoje žvásty či co jsem vůbec dělala :-D.. Po chvíli, kdy už to měla Great Mhery vygumované, na mě začala foukat takový ty malý tentonoc (:D) a já jsem to ihned a pohotově začala foukat zpátky k ní. Nakonec to skončilo tak, že jsem se rozhodla že jí to tam hodím rukou - a aby toho nebylo málo - rozhodly jsme se tak obě. Naše ruce se ani ne po 3 sekundách setkali a Great Mhery mi omylem (nebylo to schválně, ale i tak to bolelo :D) vrazila tak trochu její nehty do ruky - naštěstí se nic nestalo - mám jen malej šrám na ruce - není to nic vážnýho! (nemusíte se tedy o mě nijak bát :D!). Ihned jsme se tam tomu začali smát a já se tam svíjela v "bolestích" (i když to opravdu nic není, tehdy to bolelo :D). Náš matikář si toho samozřejmě všimnul a přišel nás zkontrolovat, jestli něco děláme. V tu chvíli, kdy já jsem se tam svíjela v bolestech a Mher tam měla menší výtlem, tak nám matikář řekl, že už konečně máme začít něco dělat... Nakonec jsme teda se překonaly a začaly jsme..

Jinak se nic zvláštního nestalo.. Při ájině jsme měli jenom takovej problém - v jaký učebně vůbec máme být? Z tý ve který obvykle přežíváme pondělní hodinu nás vyhodili se slovy: "Běžte tam a tam!". Když jsme došli tam, kam jsme měli, zjistili jsme, že tam už někdo je. A tak jsme čekali a čekali. Zazvonilo na hodinu a my jsme stále čekali tam na chodbě co se stane. Přišla profesorka a nakonec jsme poslali jednu třídu místo nás a my jsme šli místo nich do třídy. Mno takový trochu možná složitý, ale nakonec jsme se do nějaké třídy dostali - a psali jsme test! Nikdo s tím nepočítal - měli jsme to psát až druhý den - tedy v úterý :D. Jak to dopadlo ještě nevím. Ale snad tak nějak dobře, i když jsem tam totálně pomotala jedno cvičení..

Toť pondělí.. Loučí se s vámi Kuželka0070

P.S.: Abych ještě nezapomněla! :D Tento den když jsem si s Mher povídala o všem možným jsme se v některých chvílích vyjadřovaly úplně nemožně :-D. Já se teda takhle někdy vyjadřuju i jinde (no jo no :D to jsem celá já :D).. Na našem denním pořádku byly věty typu:
"Tamhleto s támhletím! No tentonoc! No tohleto s tímhletím a taky tam dej tohle no a je to to.. No.. Tentonoc" :D:D.. Prostě naše vyjadřování nemělo chybu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
16. 2. 2009 - ?